آخرین اخبار

حاجی : نمایندگان از ابزارهای قانونی درصورت عدم رفع اشکال در قراردادهای نفتی استفاده می کنند

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر اشکالات مربوط به قراردادهای جدید نفتی برطرف نشود از تمامی ابزارهای قانونی در این راستا استفاده می شود و اگر لازم باشد استیضاح، تحقیق و تفحص و سئوال انجام خواهد شد. حسینعلی حاجی دلیگانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درباره بررسی قراردادهای جدید نفتی،گفت: […]

اشتراک گذاری
30 مرداد 1395
کد مطلب : 22828

خبری

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر اشکالات مربوط به قراردادهای جدید نفتی برطرف نشود از تمامی ابزارهای قانونی در این راستا استفاده می شود و اگر لازم باشد استیضاح، تحقیق و تفحص و سئوال انجام خواهد شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درباره بررسی قراردادهای جدید نفتی،گفت: باید پذیرفت  نگرانی هایی در موضوع  قراردادهای جدید نفتی وجود دارد که باید رفع شود.

موضوع محرمانه ای در بحث قراردادهای نفتی وجود ندارد

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی، افزود:موضوع محرمانه ای در بحث قراردادهای نفتی وجود ندارد و باید مردم،اصحاب رسانه و کارشناسان در جریان موضوع قرار بگیرند.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:باید نظرات کارشناسی منتقدان و موافقان درباره  قراردادهای جدید نفتی لحاظ شود.

حاجی دلیگانی،افزود:با وجود اینکه قراردادهای جدید نفتی در هیات وزیران اصلاح شده اما مقام معظم رهبری دراین باره نگرانی هایی دارند،که باید رفع شود.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود:در هرصورت اگر اشکالات مربوط به قراردادهای جدید نفتی برطرف نشود،از تمامی ابزارهای قانونی در این راستا استفاده می شود و اگر لازم باشد استیضاح،تحقیق و تفحص و سئوال انجام خواهد شد و نمایندگان از حقوق ملت کوتاه نمی آیند./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *