آخرین اخبار

حاجی مطرح کرد: آمادگی طرح و پیگیری مسائل مربوط به نیروهای مسلح در مجلس را دارم

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۵/۲۸، مراسم افتتاح ساختمان جدید فروشگاه زنجیره ای اتکا، شعبه شاهین شهر با حضور نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان اتکا و ارشد نظامی ارتش در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری برگزار شد. حسینعلی حاجی در این مراسم با بیان […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1395
کد مطلب : 22820

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۵/۲۸، مراسم افتتاح ساختمان جدید فروشگاه زنجیره ای اتکا، شعبه شاهین شهر با حضور نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان اتکا و ارشد نظامی ارتش در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

حسینعلی حاجی در این مراسم با بیان ارزش خدمات نیروهای مسلح به کشور و ضرورت توجه به مسائل آنها در حوزه های گوناگون، بر تکریم و صیانت از شأن این نیروها تاکید کرد.

وی در این رابطه به مجموعه سایت های مسکونی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در شاهین شهر اشاره و اظهار داشت: وضعیت این مجموعه در شأن ارتش نیست و با توجه به رایزنی هایی که با شهرداری و شورای شهر شده امکان بهینه سازی آن برای ایجاد فضای مناسب شهری فراهم شده است که در صورت موافقت و همکاری فرماندهی ارتش، بدون نیاز به پرداخت هزینه و حتی با ایجاد ارزش افزوده این اقدام انجام شود.

آقای حاجی مشکلات بازنشستگان نیروهای مسلح را یکی از دغدغه های خود اعلام و تصریح کرد: تبعیض در پرداخت ها به بازنشستگان پیش از سال ۸۶ و پس از آن و موضوع اشتغال فرزندان شاغلین در نیروهای مسلح از مواردی است که مراجعین به دفتر نماینده، پیگیر هستند که در این رابطه و تمام مواردی دیگری که در جهت کمک به رفع مشکلات نیروهای مسلح باشد آمادگی طرح در کمیسیونهای مجلس را داریم مانند اصلاحیه بودجه که دولت پیشنهاد حذف ۵۰۰۰ میلیارد تومان از بودجه در سال ۹۵ را داده بود که با رایزنی هایی که انجام شده این موضوع از اصلاحیه بودجه حذف گردید.

وی در پایان با اشاره به حضور تعداد قابل توجهی از بازنشستگان نیروهای مسلح در شاهین شهر و با توجه به وجود زمین کافی در مجموعه سایت، از امیر سرتیپ جهادی خواست که زمین مناسب جهت احداث کانون بازنشستگان نیروهای مسلح به منظور ایجاد فضای لازم جهت پیگیری مسائل مربوط به آنها را اختصاص دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *