آخرین اخبار

حاجی در بازدید از گلخانه محصولات کشاورزی: لزوم توجه مسئولان به توسعه تولیدات گلخانه ای ارگانیک

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۵/۲۸، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در بازدید از گلخانه تولید خربزه به روش ارگانیک، از نزدیک در جریان این روش جدید در تولید محصولات جالیزی قرار گرفت. حسینعلی حاجی در این بازدید با اشاره به مزیت این نوع تولید محصول از لحاظ […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1395
کد مطلب : 22816

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۵/۲۸، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در بازدید از گلخانه تولید خربزه به روش ارگانیک، از نزدیک در جریان این روش جدید در تولید محصولات جالیزی قرار گرفت.

حسینعلی حاجی در این بازدید با اشاره به مزیت این نوع تولید محصول از لحاظ مصرف کمتر آب با توجه به وضعیت کم آبی موجود  در منطقه، گفت: استفاده از روشهای طبیعی در پرورش این محصول و عدم استفاده از سموم شیمیایی در تولید آن، کمک خوبی به افزایش سلامت جامعه است.

وی در ادامه افزود: کیفیت محصول تولیدی در این گلخانه مطلوب بوده و با توجه به ظرفیت های صادراتی منطقه در این زمینه، حمایت از آن امری ضروری است .

آقای حاجی ضمن تاکید بر لزوم توجه مسئولان به توسعه تولیدات گلخانه ای ارگانیک، خطاب به مهندسین جهاد کشاورزی که در این بازدید حضور داشتند، گفت: با توجه به مزیت های زیاد اینگونه طرح های کشاورزی، گسترش و حمایت از آنها باید سرلوحه برنامه های جهاد کشاورزی باشد.

وی با اعلام دعوت از وزیر جهاد کشاورزی برای حضور در منطقه و بازدید از این نوع طرح های کشاورزی، ابراز امیدواری کرد که با ترویج و اجرای طرح های مشابه ظرفیت های منطقه بارور شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *