آخرین اخبار

در دیدار حاجی با کشاورزان مطرح شد: لزوم هماهنگ شدن رهاسازی آب با فصل کشت

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۵/۲۸، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از صحرای محمود آباد، با کشاورزان این منطقه دیدار و گفتگو کرد. در این بازدید، مشکلات متعدد کشاورزان طرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. کشاورزان در جلسه ای با آقای حاجی، ضمن اعلام […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1395
کد مطلب : 22813

IMG_4454

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۵/۲۸، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از صحرای محمود آباد، با کشاورزان این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید، مشکلات متعدد کشاورزان طرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کشاورزان در جلسه ای با آقای حاجی، ضمن اعلام نارضایتی از سود بالای تسهیلات دریافتی از سوی بانک ها و  بالا رفتن مبلغ بازپرداخت به علت تأخیر به وجود آمده در اثر کم آبی و خشکسالی، خواستار پیگیری وی برای استمهال تسهیلات کشاورزان و بخشودگی جرائم ناشی از تأخیر در بازپرداخت آن شدند.

مورد مطرح شده دیگر در این جلسه درخواست کشاورزان مبنی بر هماهنگی وزرات نیرو در رها سازی آب در کانالها کشاورزی منطقه با فصل کشت به منظور جلوگیری از هدر رفت آب اختصاصی بود.

حسینعلی حاجی نیز با بیان فعالیت های انجام شده در راستای مطالبات و نیازهای بخش کشاورزی منطقه، پیگیری خواسته های مطرح شده را جزء برنامه های کاری نماینده و بازدید از کشاورزان و زمینهای کشاورزی را در همین راستا اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *