آخرین اخبار

تذکر آیین نامه ای آقای حاجی

عضو هیأت رئیسه مجلس در پاسخ به انتقاد نماینده شاهین‌شهر و میمه و برخوارکه نسبت به عدم اطلاع‌رسانی درباره تغییر دستور کار صحن خانه ملت اعتراض داشت، اعلام کرد اصلاحیه دستور کار صحن مجلس علاوه بر توزیع بین نمایندگان، در تابلوهای پارلمان هم نصب شده است. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده […]

اشتراک گذاری
27 مرداد 1395
کد مطلب : 22794

عضو هیأت رئیسه مجلس در پاسخ به انتقاد نماینده شاهین‌شهر و میمه و برخوارکه نسبت به عدم اطلاع‌رسانی درباره تغییر دستور کار صحن خانه ملت اعتراض داشت، اعلام کرد اصلاحیه دستور کار صحن مجلس علاوه بر توزیع بین نمایندگان، در تابلوهای پارلمان هم نصب شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری با استناد به ماده ۱۰۴ آیین‌نامه داخلی مجلس، اظهار داشت: آنچه که در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار گرفته در دستور هفتگی مجلس چاپ نشده است، اگر دستور دومی چاپ شده باید به اطلاع سایر نمایندگان برسد.

وی افزود: ماده ۱۰۴ آیین‌نامه داخلی تصریح می‌کند که طرح‌ها و لوایح باید به ترتیب وصول از کمیسیون‌ها توسط هیأت رئیسه مجلس تهیه و پس از چاپ توزیع شود و در دستور کار صحن پارلمان قرار گیرد.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به تذکر حاجی‌دلیگانی توضیح داد: تغییر دستور کار هفتگی صحن علنی مجلس باید چاپ و بین نمایندگان توزیع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *