آخرین اخبار

حاجی‌ در گفت‌وگو با فارس: کمیسیون برنامه و بودجه کلیات لایحه اصلاح بودجه ۹۵ را به صورت مشروط تصویب کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب مشروط کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1395
کد مطلب : 22726

عکس خبری3

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب مشروط کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ به رای گذاشته شد و با ۲ شرط به تصویب رسید. 

وی با اشاره به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در جلسه امروز این کمیسیون در مورد لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ اظهار داشت: در این جلسه اعضا با این شرط که محتوای تبصره ۳۵ که مربوط به نحوه محاسبه بدهی‌های دولت به بانک‌ها بود تغییر کند و اینکه تبصره ۲۲ در مورد درخواست دولت برای تقلیل بودجه دفاعی کشور حذف شود به کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه ۹۵ رای دادند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: از فردا کمیته‌ای ویژه‌ای برای بررسی جزئیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ تشکیل و کار بررسی را آغاز خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *