آخرین اخبار

در دیدار آقای حاجی با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقرر شد: افتتاح اوژانس بیمارستان گلدیس در هفته دولت

حماسه سازان؛ چهارشنبه ۹۵/۵/۶، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با دکتر طلوعی دیدار و جلسه ای پیرامون کمبود های مراکز درمانی دو شهرستان حوزه انتخابیه برگزار کرد. از موارد مطرح شده در این دیدار موضوع احداث […]

اشتراک گذاری
11 مرداد 1395
کد مطلب : 22678

IMG_3716

حماسه سازان؛ چهارشنبه ۹۵/۵/۶، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با دکتر طلوعی دیدار و جلسه ای پیرامون کمبود های مراکز درمانی دو شهرستان حوزه انتخابیه برگزار کرد.

از موارد مطرح شده در این دیدار موضوع احداث بیمارستان دولتی در شهر دولت آباد بود که آقای حاجی به بیان پیگیری های صورت گرفته در این زمینه پرداخت و دکتر طلوعی نیز با اعلام ارسال گزارشی در این خصوص به وزارت بهداشت و درمان، پیگیری آقای حاجی جهت به نتیجه رسیدن آن را موثر دانست و بر لزوم هماهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد درخصوص واگذاری عرصه مورد نیاز جهت راه اندازی بیمارستان مذکور تاکید کرد.

حسینعلی حاجی با اشاره به نیاز مبرم جهت راه اندازی اتاق فرمان و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی (اورژانس ۱۱۵) در شهرستان برخوار، رفع کمبود پرسنل مورد نیاز اورژانس را خواستار شد که با موافقت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همراه شد.

در ادامه این جلسه راه اندازی بخش تخصصی اطفال، بخش چشم پزشکی و کلینیک دندانپزشکی با ظرفیت ۶ یونیت در شهرستان برخوار تا پایان سال جاری نیز مورد توافق قرار گرفت.

همچنین استخدام پرستار مورد نیاز دو شهرستان به صورت پیمانی و شرکتی، افتتاح و بهره برداری واحد اوژانس بیمارستان گلدیس در هفته دولت و استخدام پزشک تمام وقت در اورژانس بیمارستان گلدیس شاهین شهر از تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *