آخرین اخبار

در جلسه آقای حاجی با رئیس مرکز پژوهشهای مجلس بررسی شد: راهکارهای تعیین منابع مالی پایدار در پرداخت مستمری به از کار افتادگان

حماسه سازان؛ سه شنبه ۹۵/۵/۵، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با ریاست مرکز پژوهشهای مجلس، راهکارهای تعیین منابع مالی پایدار در طرح پرداخت مستمری به بیش از ۶ میلیون از کار افتاده در کشور را مورد بررسی قرار داد. در این دیدار که اعضای […]

اشتراک گذاری
06 مرداد 1395
کد مطلب : 22658

حماسه سازان؛ سه شنبه ۹۵/۵/۵، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با ریاست مرکز پژوهشهای مجلس، راهکارهای تعیین منابع مالی پایدار در طرح پرداخت مستمری به بیش از ۶ میلیون از کار افتاده در کشور را مورد بررسی قرار داد.

در این دیدار که اعضای گروه اقتصادی مرکز پژوهشها و محجوب (نماینده تهران) حضور داشتند، حسینعلی حاجی به عنوان پیشنهاد دهنده این طرح در مجلس، به بیان مواردی از مشکلات از کار افتادگان جامعه پراخت و تاکید کرد: تصویب این طرح و ایجاد حلقه حمایتی از سوی دولت برای این قشر ضروری است و لازم است با حمایت از اجرایی شدن این طرح ساختار مناسبی جهت کمک به نیازمندان جامعه فراهم شود زیرا در حال حاضر با وجود پرداخت حدود ۷۰ هزار میلیارد تومان یارانه از طرق مختلف به مردم، هنوز نیازمند در جامعه وجود دارد.

در این جلسه مواردی چون ناپایدار بودن منابع مالی پیشنهادی در طرح اولیه و لزوم بازنگری در آن، ساماندهی منابع حمایتی موجود و ایجاد ساختار مناسب و بررسی قوانین و مقررات موجود در این زمینه  توسط حاضرین مطرح شد.

در پایان این جلسه ضمن اعلام حمایت حاضرین از طرح، مقرر گردید طی دو هفته جلسه ای با حضور ریاست مرکز پژوهشهای مجلس و روسای دستگاههای حمایتی کشور برگزار گردد. همچنین قوانین و مقررات مرتبط با طرح جمع آوری و به اعضا قبل از جلسه آتی ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *