آخرین اخبار

آقای حاجی در دیدار با مدیر عامل بانک سپه خواستار شد: تخصیص ۳۰ فقره تسهیلات کارگشایی به متقاضیان حوزه انتخابیه در هر ماه

حماسه سازان، سه شنبه ۹۵/۵/۵نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیر عامل بانک سپه با آقای چغازردی دیدار کرد. آقای حاجی با تشکر از زحمات دکتر چغازردی، ضمن اشاره به خیل متقاضیان تسهیلات کارگشایی (بدون سپرده گذاری نزد بانک) در شهرستان های […]

اشتراک گذاری
06 مرداد 1395
کد مطلب : 22651

سپه

حماسه سازان، سه شنبه ۹۵/۵/۵نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیر عامل بانک سپه با آقای چغازردی دیدار کرد.

آقای حاجی با تشکر از زحمات دکتر چغازردی، ضمن اشاره به خیل متقاضیان تسهیلات کارگشایی (بدون سپرده گذاری نزد بانک) در شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار و مراجعات مکرر آنها به دفاتر ارتباطات مردمی، درخواستی مبنی بر تخصیص و پرداخت ماهیانه ۳۰ فقره این نوع تسهیلات از طریق شعب بانک سپه در شاهین شهر و دولت آباد ارائه کرد.

همچنین عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات علاوه بر تأمین منابع مالی مورد نیاز در شهرستان های تابعه، انجام تمهیدات و اقدامات لازم درخصوص رفع مشکلات پولی و بخشش جریمه دیرکرد تسهیلات اعطایی بانک عامل به واحد های تولیدی منطقه را خواستار گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *