آخرین اخبار

پیگیری ایجاد دانشکده دامپزشکی در شهرستان برخوار

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۹۵/۵/۴با حضور در دفتر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با دکتر فرهادی دیدار کرد. آقای حاجی با تشکر از آقای دکتر فرهادی، اهالی شهرستان برخوار را مردمانی سخت کوش و زحمت کش عنوان و افزود: شغل اصلی […]

اشتراک گذاری
05 مرداد 1395
کد مطلب : 22640

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۹۵/۵/۴با حضور در دفتر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با دکتر فرهادی دیدار کرد.

آقای حاجی با تشکر از آقای دکتر فرهادی، اهالی شهرستان برخوار را مردمانی سخت کوش و زحمت کش عنوان و افزود: شغل اصلی این مردم شریف کشاورزی ودامداری است و به همین جهت و براساس نیاز شهرستان با پیگیری های مکرر دانشکده کشاورزی ایجاد شد.

ایشان دسترسی به علوم روز در حوزه دامداری را یکی از نیاز های کشور بیان و ضمن ارائه درخواست ایجاد دانشکده دامپزشکی در شهرستان برخوار از دکتر فرهادی خواست با صدور دستورات لازم زمینه ایجاد این دانشکده را فراهم کند تا علم در کنار تجربه ارزشمند اهالی برخوار قرار گیرد.

آقای دکتر فرهادی ضمن تشکر از آقای حاجی به خاطر دغدغه های علمی ایشان در هامش نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از دکتر باقری رئیس مرکز هیأت امنای دانشگاه های کشور خواست تا با نظر مساعد در جلسه هیأت امنا مطرح گردد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس پس از این جلسه به دفتر آقای دکتر باقری رفت.

آقای حاجی به ارائه توضیحات لازم در خصوص ایجاد دانشکده دامپزشکی در شهرستان برخوار پرداخت و ضمن توجیح علمی این طرح، بر حمایت دکتر باقری در جلسه هیأت امنا تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *