آخرین اخبار

در دیدار با مدیر بودجه معاونت درمان وزرات بهداشت مقرر گردید: تأمین تجهیزات پزشکی جهت مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان برخوار

حماسه سازان، دوشنبه ۹۵/۵/۴نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیر بودجه معاونت درمان وزرات بهداشت با دکتر رضایی دیدار کرد. آقای حاجی با تشکر از زحمات دکتر رضایی، ضمن بیان مشکلات و نقایص نرم افزاری و سخت افزاری مراکز درمانی و بهداشتی […]

اشتراک گذاری
05 مرداد 1395
کد مطلب : 22638

201605107297053838_Orig

حماسه سازان، دوشنبه ۹۵/۵/۴نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیر بودجه معاونت درمان وزرات بهداشت با دکتر رضایی دیدار کرد.

آقای حاجی با تشکر از زحمات دکتر رضایی، ضمن بیان مشکلات و نقایص نرم افزاری و سخت افزاری مراکز درمانی و بهداشتی منطقه برخوار، درخواستی مبنی بر تأمین دستگاه های پزشکی از جمله اکو کاردیوگرافی، تست ورزش، تجهیزات کامل پزشکی چشم، ارائه داد که دستورات لازم توسط مدیر بودجه معاونت درمان وزرات بهداشت صادر گردید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات به کاستی های بیمارستان گلدیس شاهین شهر نیز اشاره کرد و درخواست یک دستگاه سی تی اسکن را داشت و دکتر رضایی قول مساعد جهت تأمین دستگاه مذکور را داد.

شایان ذکر است دکتر کمالی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار نیز به دعوت آقای حاجی در این دیدار حضور پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *