آخرین اخبار

آقای حاجی در امامزاده ادهم(ع) دستگرد مطرح کرد: رفع معضلات کنونی کشور منوط به تحقق اقتصادی مقاومتی است.

حماسه سازان، پنجشنبه ۹۵/۴/۳۱همزمان با اذان مغرب، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اجرای برنامه همنشینی به امام زاده ادهم علیه السلام شهر دستگرد رفت. اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین عاملی امام جمعه دستگرد و سخنرانی کوتاهی توسط […]

اشتراک گذاری
04 مرداد 1395
کد مطلب : 22625

حماسه سازان، پنجشنبه ۹۵/۴/۳۱همزمان با اذان مغرب، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اجرای برنامه همنشینی به امام زاده ادهم علیه السلام شهر دستگرد رفت.

اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین عاملی امام جمعه دستگرد و سخنرانی کوتاهی توسط ایشان اولین برنامه این همنشینی بود.

سپس آقای حاجی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و مدافعان حرم اهل بیت (ع)، وظیفه اصلی نماینده را قانون گذاری و نظارت بر قانون عنوان و افزود: وظیفه نمایندگان تصویب قوانینی است که به نفع مردم باشد و باید از مصوب شدن قوانینی که به ضرر مردم است جلوگیری کند.

ایشان در بعد دیگر وظیفه نماینده که همان بعد نظارت است به پیگیری فیش های نجومی مدیران صنایع بزرگ منطقه اشاره کرد و گفت: انتشار فیش های نجومی برخی مدیران دولتی و خصوصی باعث نگرانی عموم مردم جامعه شده است و بنده به عنوان نماینده شما پیگیر رفع این نگرانی خواهم بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم به ارائه گزارشی از برگزاری هفتگی ملاقات مردمی در دفاتر مختلف هر دو شهرستان، پیگیری دغدغه های معیشتی مردم، رفع موانع اجرای طرح های عمرانی، آموزشی و خدمات شهری با دعوت از مسئولین اجرایی ملی، استانی و شهرستان در بین مردم، شرکت در جلسات عمومی و استفاده از انتقادات و پیشنهادات، پرداخت و خاطر نشان ساخت: با پیگیری های مستمر و به لطف خداوند متعال طرح حمایت از ۶ میلیون نفر از کار افتاده را با بیشترین امضاء به سندی ماندگار تبدیل کردیم.

در خاتمه نیز حسینعلی حاجی، تنها راه حل رفع عارضه های موجود اقتصادی از قبیل رکود، تورم، بیکاری، قاچاق کالا، را اجرای منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری و حرکت در راستای الگوهای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *