آخرین اخبار

به دعوت حاجی : اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به اصفهان می آیند/ بررسی چهار موضوع مهم استان در دستور کار

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار گفت: بر اساس اهمیت و جایگاهی که باید برای اصفهان باشد و متاسفانه نیست، تلاش داریم که بتوانیم اهمیت پروژه های عمرانی اصفهان را برای اعضای کمیسیون برنامه و بودجه که یک کمیسیون فرابخشی است، تبیین کنیم. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز، […]

اشتراک گذاری
03 مرداد 1395
کد مطلب : 22619

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار گفت: بر اساس اهمیت و جایگاهی که باید برای اصفهان باشد و متاسفانه نیست، تلاش داریم که بتوانیم اهمیت پروژه های عمرانی اصفهان را برای اعضای کمیسیون برنامه و بودجه که یک کمیسیون فرابخشی است، تبیین کنیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز، پیرامون انتشار خبری مبنی بر حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در اصفهان، اظهار کرد: براساس نیازی که حس می شد، پیگیری هایی برای دعوت از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای حضور در اصفهان و بازدید از طرح های عمرانی صورت گرفت.

وی تاکید کرد: هدف اصلی از حضور اعضای این کمیسیون مجلس، بررسی چهار موضوع اصلی اصفهان از جمله بحث آب شرب و تنگناهایی که شبکه آب رسانی بزرگ اصفهان با آن مواجه هست و در کل بحث  آب شرب استان و چالش هایی  که دراین رابطه وجود دارد.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: مسائل دیگر قابل بررسی توسط اعضای کمیسیون، صنعت هواپیماسازی مستقر در شاهین شهر اصفهان، متروی اصفهان و شهرهای پیرامونی از جمله شاهین شهر  و موضوع آخر مسائل مربوط به مشکلات بخش فاضلاب استان است.

وی ادامه داد: براساس اهمیت و جایگاهی که باید برای اصفهان باشد و متاسفانه نیست، تلاش داریم که بتوانیم اهمیت پروژه های عمرانی اصفهان را برای اعضای کمیسیون برنامه و بودجه که یک کمیسیون فرابخشی و مهم است، تبیین کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم خاطرنشان کرد: امیدواریم با بازدید اعضای کمیسیون از طرحهای عمرانی در دست اقدام اصفهان، گشایشی  برای رفع تنگناها در محورهای بیان شده حاصل شود.

نماینده مجلس دهم در پاسخ به اینکه آیا اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از طرح های ملی در دست اقدام و تکمیل نشده استان همچون ورزشگاه نقش جهان و سالن سران اجلاس بازدید می کنند یا خیر، گفت: بازدید از این پروژه ها در دستور کار نیست و لی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با حضور در جلسه شورای برنامه ریزی استان از روند برنامه ها و طرح های عمرانی استان از جمله پروژه های نام برده شده با خبر می شوند.

وی ابراز امیدواری کرد: حضور چنین مسئولان  و نمایندگانی در استان و بازدید از پروژه ها  موجب بستر سازی مناسب برای تصمیم سازی مفید در تحقق و اجرای این طرح های عمرانی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *