آخرین اخبار

آقای حاجی در همایش بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان برخوار عنوان کرد: پیگیری طرح تأسیس بیمارستان دولتی با ظرفیت ۹۶ تخت در دولت آباد

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۴/۳۱، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار با شرکت در همایش سالانه بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان برخوار، از ارائه طرح هایی در راستای جلوگیری از تضییع حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد. آقای حاجی ضمن اعلام وجود۶۰ هزار نفر مستمری بگیر و بازنشسته تحت پوشش تأمین اجتماعی […]

اشتراک گذاری
02 مرداد 1395
کد مطلب : 22617

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۴/۳۱، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار با شرکت در همایش سالانه بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان برخوار، از ارائه طرح هایی در راستای جلوگیری از تضییع حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد.

آقای حاجی ضمن اعلام وجود۶۰ هزار نفر مستمری بگیر و بازنشسته تحت پوشش تأمین اجتماعی در منطقه برخوار، به حجم بدهی دولت به این سازمان اشاره و عنوان کرد: پیشنهادی در قالب طرح، توسط برخی نمایندگان جهت پرداخت بدهی بالغ بر ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان مذکور، تقدیم مجلس گردیده که در صورت موافقت و تصویب آن گشایش مالی قابل توجهی از جمله تأمین اعتبار طرح همسان سازی حقوق و مزایای افراد تحت پوشش آن خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به ایراد مطالبی پیرامون روند پیگیری احداث پلی کلینیک دولت آباد در ۳ سال أخیر پرداخت و تشریح کرد: با توجه به بازدید معاون وقت امور درمانی سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان از اماکن مستعد برای ارائه خدمات عمومی به منظور تامین فضا و راه اندازی مرکز درمانی، تصمیماتی اتخاذ گردید که با تغییر در سطوح مختلف مدیران  در این سازمان، اجرای این طرح به حالت تعلیق درآمد.

وی افزود: علاوه بر تنظیم قرارداد با امور حقوقی سازمان تأمین اجتماعی و دریافت مجوزهای لازم و همچنین واگذاری عرصه به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری دولت آباد، تأییدیه و مصوبات لازم در خصوص معرفی منابع تأمین اعتبارات اجرایی از طریق بودجه سازمان تأمین اجتماعی انجام گرفت.

تاسیس بیمارستان دولتی در دولت آباد با ظرفیت ۹۶ تخت و همچنین راه اندازی اتاق فرمان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی(اورژانس ۱۱۵) در شهرستان برخوار، از دیگر موارد مطرح شده توسط آقای حاجی در این همایش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *