آخرین اخبار

آقای شاه رجبیان هدف اصلی سازمان رفاهی تفریحی شاهین شهر را مطرح نمود: تنویر آرمان های انقلاب اسلامی در افکار جامعه

حماسه سازان، ساعت ۱۲روز یکشنبه ۹۵/۴/۲۰مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر پذیرای آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بود که این حضور با بازدید ایشان از بخش های مختلف سازمان و دیدار با معاونین و اعضای پرسنل این مجموعه همراه شد. آقای شاه […]

اشتراک گذاری
02 مرداد 1395
کد مطلب : 22611

رفاهی

حماسه سازان، ساعت ۱۲روز یکشنبه ۹۵/۴/۲۰مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر پذیرای آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بود که این حضور با بازدید ایشان از بخش های مختلف سازمان و دیدار با معاونین و اعضای پرسنل این مجموعه همراه شد.

آقای شاه رجبیان ضمن بیان مطالبات این سازمان از جمله ایجاد بستر مناسب جهت ارائه ایده های علمی و فناوری در قالب طرح های دانش بنیان، به ایراد گزارشی از عملکرد فعالیت های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی سازمان پرداخت.

وی همچنین از پیگیری های انجام شده به منظور برگزاری تئاترهای خیابانی در محل های مختلف شهر خبر داد و افزود: هدف اصلی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر تنویر آرمان های انقلاب اسلامی در افکار جامعه است و اجرای این نوع تئاترها را به جهت ترویج فرهنگ آپارتمان نشینی و شناخت راهکارهای مقابله با اقدامات هنجارشکنانه اجتماعی عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *