آخرین اخبار

نا بسامانی های اقتصادی، میراث تمام دولت های پیشین بوده است.. رشد ۲ برابری بودجه جاری در دولت یازدهم!

حماسه سازان، یکشنبه ۹۵/۴/۲۰، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ساختمان انجمن داروسازان اصفهان حضور یافت و معضلات موجود در این نهاد را مورد بررسی قرارداد. در این دیدار که با حضور جمعی از اعضای انجمن ذکر شده برگزارشد، آقای حاجی ضمن تشکر از زحمات […]

اشتراک گذاری
27 تیر 1395
کد مطلب : 22550

حماسه سازان، یکشنبه ۹۵/۴/۲۰، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ساختمان انجمن داروسازان اصفهان حضور یافت و معضلات موجود در این نهاد را مورد بررسی قرارداد.

در این دیدار که با حضور جمعی از اعضای انجمن ذکر شده برگزارشد، آقای حاجی ضمن تشکر از زحمات و خدمات انجام شده در حوزه داروسازی و ارائه خدمات عمومی، توضیحاتی در خصوص طرح تحول نظام سلامت و نحوه توزیع نا مطلوب اعتبارات این بخش ارائه و اذعان داشت: از ابتدای شروع به کار مجلس نهم، این مسئله در کمیسیون تلفیق مورد واکاوی قرار گرفت که با ارجاع به کمیسیون بهداشت و درمان، مقرر گردید برنامه ای مبنی بر توزیع عادلانه و مطلوب بودجه این بخش ارائه گردد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به اداره پر هزینه کشور با تزریق درآمدهای نفتی به بودجه جاری و به تبع آن، إشاعه تبعیض، ایجاد نا برابری و شکاف طبقاتی جامعه اشاره و تشریح کرد: متأسفانه میل دستگاه اجرایی به افزایش خلق هزینه در طی چند سال اخیر و رشد فزاینده ۲۰۰ درصدی اعتبارات جاری ۹۵ نسبت به رقم مندرج در بودجه سال ۹۲ میراث برخی سیاست های نادرست دولت های گذشته بوده، که ادامه این روند در سنوات آتی مشکلات عدیده و کسری بودجه محسوسی در بخش عمران به وجود خواهد آورد.

وی در پایان ضمن ارائه توضیحات در قالب تأمین اعتبارات طرح نظام مالیاتی، از برگزاری جلسه ای در خصوص بررسی معضلات مالیاتی استان اصفهان با آقای تقوی نژاد خبر داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *