آخرین اخبار

حاجی در تذکر کتبی به وزیر دفاع: ضرورت تجدید نظر در اخراج کارگران قراردادی هسا

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نسبت به روند تعدیل نیرو در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران تذکر داد. درپی مراجعات مکرر تعداد زیادی از کارگران قراردادی شرکت هواپیما سازی ایران به دفتر ارتباطات مردمی […]

اشتراک گذاری
26 تیر 1395
کد مطلب : 22527

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نسبت به روند تعدیل نیرو در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران تذکر داد.

درپی مراجعات مکرر تعداد زیادی از کارگران قراردادی شرکت هواپیما سازی ایران به دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و اعلام اعتراض و درخواست رسیدگی به شرایط کاری و موارد متعدد انتقال به صنایع دیگر و اخراج، حسینعلی حاجی علاوه بر پیگیری های استانی و شهرستانی، سه شنبه ۹۵/۴/۱۵، در تذکر کتبی به وزیر دفاع، خواستار تجدید نظر در اخراج کارگران قراردادی شرکت هسا و پاسخ وزیر در این خصوص شد.

وی در تذکر خود آورده است: اخیراً خبر تأسف بار اخراج کارگران قراردادی که اکثراً از افراد ماهر صنعت هسا هستند را شنیدم. کارگرانی که برخی تا ۱۴ سال سابقه کار در آن مجموعه را دارند و بر اساس احساس امنیت شغلی در گذشته ازدواج نموده و دارای فرزند و فرزندان شده و بعد از گذشت سالها در لیست اخراج قرار گرفته اند. لذا خواهشمند است دستور فرمایید از اخراج نامبردگان ممانعت بعمل آید.

تذکر وزیر دفاع4-95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *