آخرین اخبار

به مناسبت انتخاب آقای حاجی به نمایندگی مردم در مجلس دهم صادر شد: پیام تبریک سفیر فلسطین خطاب به آقای حاجی

حماسه سازان؛ سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران در پیامی ضمن تبریک انتخاب حسینعلی حاجی به عنوان نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس دهم، نسبت به تأثیر مثبت ابن انتخاب در خدمت به اسلام و مسلمین و تحقق آرمانهای ملت بزرگ ایران، ابراز امیدواری کرد. متن پیام سفیر فلسطین […]

اشتراک گذاری
26 تیر 1395
کد مطلب : 22523

حماسه سازان؛ سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران در پیامی ضمن تبریک انتخاب حسینعلی حاجی به عنوان نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس دهم، نسبت به تأثیر مثبت ابن انتخاب در خدمت به اسلام و مسلمین و تحقق آرمانهای ملت بزرگ ایران، ابراز امیدواری کرد.

متن پیام سفیر فلسطین به این شرح است:

برادر گرامی، جناب آقای حسینعلی حاجی

نماینده محترم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

پس از درود و تحیت

انتخابتان به عنوان نماینده این امت عظیم را تبریک می گویم زیرا که این انتخاب نقش بزرگی در خدمت به اسلام و مسلمین و حل اختلافات داخلی دارد. ار خداوند متعال مسئلت دارم که به شما صبر و شکیبائی و سعه صدر برای محقق ساختن آرزوهای این امت، عطا فرماید.

ما در رفتار و کردار خود باید از اسلام و تعالیم مقدس آن پیروی نماییم و نظر دیگران را به این شکل که ” رأی درست من ممکن است خطا باشد و رأی غلط دیگران ممکن است صحیح باشد” در نظر بگیریم.

خداوند شما را موفق بدارد و گامهایتان را مستحکم سازد و به شما سعه صدر عطا فرماید تا نمونه بزرگی برای دیگر مجالس دنیا باشید و شما را از اتفاقاتی که در پارلمانهای غربی می افتد، دور نماید، زیرا همانطوری که می دانید کارهایی که در آن مجالس جایز است در مجالس کشورهای اسلامی جایز نمی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *