آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی: انتقاد از عدم رعایت ایمنی در پالایشگاه شاهین شهر

نماینده مردم شاهین شهرومیمه وبرخوار نسبت به عدم توجه به ایمنی در شرکت نفت پالایش شاهین شهر انتقاد کرد و پرده از حقوق های ۵۰ میلیونی و پاداش های ۲۵۰ میلیونی مدیران این پالایشگاه ها برداشت. به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین […]

اشتراک گذاری
23 تیر 1395
کد مطلب : 22479

نماینده مردم شاهین شهرومیمه وبرخوار نسبت به عدم توجه به ایمنی در شرکت نفت پالایش شاهین شهر انتقاد کرد و پرده از حقوق های ۵۰ میلیونی و پاداش های ۲۵۰ میلیونی مدیران این پالایشگاه ها برداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرومیمه و برخوار با اعلام تذکری نسبت به بی تدبیری در حادثه تلخ پتروشیمی بوعلی انتقاد کرد.

وی گفت: نمونه های دیگری در نقاط مختلف کشور در پتروشیمی ها رخ داده است که اجازه انتشار و خبری شدن آن را نداده اند.

حاجی دلیگانی گفت: در شرکت نفت و پالایش شاهین شهر، در مدت یک سال اخیر ۶ مورد نشت مواد نفتی، افزایش دمای راکتوری هیدروژنی تا ۸۰۰ درجه داشته ایم.

وی اظهارداشت: این واحدها واگذار شده اما باید برای حفظ و نگهداری این سرمایه های ملی تدبیر شود.

وی نسبت به فاجعه انسانی در منطقه شاهین شهر در صورت هرگونه اتفاق هشدار داد و گفت: مدیران این مجموعه ماه در ماه ۵۰ میلیون حقوق در سال ۹۰۰ میلیون پاداش و عیدی ۳۰۰ میلیونی و پاداش تولید ۲۵۰ میلیون تومانی دریافت می کنند و باید بیش از این به ایمنی کار توجه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *