آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس: راهپیمایی عفاف و حجاب اقدام ارزشی است/ بودجه میلیاردی غرب برای تخریب استقلال فرهنگی

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس گفت: فرهنگ غرب با بودجه ۲ و نیم‌میلیارد دلاری در سال به دنبال یافتن راه‌هایی خصوصاً در فضای سایبری و ماهواره برای تخریب شخصیت زن مسلمان و زیر سؤال بردن عفت، حیا و استقلال فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی است حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
23 تیر 1395
کد مطلب : 22471

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس گفت: فرهنگ غرب با بودجه ۲ و نیم‌میلیارد دلاری در سال به دنبال یافتن راه‌هایی خصوصاً در فضای سایبری و ماهواره برای تخریب شخصیت زن مسلمان و زیر سؤال بردن عفت، حیا و استقلال فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی است

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اهمیت راهپیمایی عفاف و حجاب در اصفهان، اظهار کرد: راهپیمایی عظیم عفاف و حجاب که فردا برگزار خواهد شد، یک اقدام ارزشی و مثبت است و باید همه خواهران مسلمان و دوستداران اهل بیت(ع) در این راهپیمایی شرکت فعالی داشته باشند.

وی افزود: همایش بزرگ عفاف و حجاب از اهمیت ویژه‌ای در این مقطع برخوردار است و قطعاً این حرکت یک کار نمادین در مقابل شبیخون فرهنگی و قتل عام فرهنگی است که یکی از محورهای آن، مورد هجمه قرار دادن حجاب زن مسلمان توسط فرهنگ غربی است.

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایت تاکید کرد: فرهنگ غرب با ۲ و نیم میلیارد دلار بودجه در سال به دنبال یافتن راه‌هایی خصوصاً در فضای سایبری، ماهواره و دیگر وسایل ارتباط جمعی در جهت تخریب شخصیت زن مسلمان و زیر سؤال بردن عفت، حیا و استقلال فرهنگ اصیل اسلامی، ایرانی است.

وی اضافه کرد: فرهنگ غرب به دنبال این است تا ضمن نقض شخصیت زنان، آنان را از انسان به یک عروسک یا فردی که هیچ اراده و توانایی نداشته و هیچ رسالتی جز تحریک کردن شهوات مردها ندارد، مبدل سازد.

حاجی عنوان کرد: راهپیمایی فردا کاری نمادین در مقابل این حرکت فرهنگ غرب است که البته ما فقط نباید به این حرکت بسنده کنیم؛ بلکه این راهپیمایی یک سمبل برای اقدامات دیگر است و باید براساس تحقیق و پژوهش در جهت یافتن راه مقابله با آنچه که دشمن در فضای مجازی در حال انجام است، باشیم.

وی عنوان کرد: همه ما باید دیدگاه‌های ارزشی که اسلام برای زن قائل است را به جامعه و زنان مسلمان عرضه کنیم که اگر برای این کار از روش‌های صحیح، به‌روز و جدید استفاده کنیم قطعاً فطرت‌های پاک و وجدان‌های روشن به سمت آن گرایش پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس درخصوص قانون عفاف و حجاب تصریح کرد: ممکن است هر قانونی ایرادات و البته نقاط مثبتی داشته باشد که از طریق همین تریبون از همه صاحب‌نظران دعوت می‌کنیم که اگر ضعف‌هایی در قانون عفاف و حجاب می‌بینند را عرضه کنند تا در کمیسیون تخصصی ذی‌ربط، ضمن طرح آن‌ها، اصلاحات لازم انجام شود.

وی در پایان گفت: وضعیت فعلی حجاب در جامعه از دو جهت حائز اهمیت است؛ یک اینکه دشمن در حال تلاش جدی برای شبیخون فرهنگی است و قسمت دوم کم‌کاری‌ است که همه ما در بخش‌های اجرایی فرهنگی و دینی انجام داده‌ایم و اقدام قابل ستایشی انجام‌ نشده، چراکه اگر کار می‌کردیم، قطعاً وضع خیلی بهتری داشتیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *