آخرین اخبار

در دیدار با مهندس صالح نیا مطرح گردید: تسریع در ارائه تسهیلات به مجتمع تولیدی بنیادپوشش

حماسه سازان؛ ۹۵/۴/۱۳نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، باحضور در دفترمعاون صنایع و امور اقتصادی وزارت صنعت،معدن وتجارت با مهندس صالح نیا دیدار وجلسه ای با محوریت رفع معضلات پولی و بانکی مجتمع تولیدی بنیاد پوشش برگزارکرد. در این جلسه آقای حاجی ضمن تشکر از مهندس صالحی نیا به […]

اشتراک گذاری
22 تیر 1395
کد مطلب : 22457

حماسه سازان؛ ۹۵/۴/۱۳نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، باحضور در دفترمعاون صنایع و امور اقتصادی وزارت صنعت،معدن وتجارت با مهندس صالح نیا دیدار وجلسه ای با محوریت رفع معضلات پولی و بانکی مجتمع تولیدی بنیاد پوشش برگزارکرد.
در این جلسه آقای حاجی ضمن تشکر از مهندس صالحی نیا به ارائه توضیحاتی پیرامون مشکلات مجموعه بنیادپوشش پرداخت با اشاره به جلسه خرداد ماه و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه افزود: بانک عامل آمادگی خود را جهت اعطای تسهیلات به مجتمع بنیاد پوشش اعلام کرده و تحقق این امر را منوط به ارائه مصوبه کارگروه مربوطه ازطریق دفتر جنابعالی میداند.
مهندس صالح نیا نیز در ارتباط تلفنی با دکترمقدم مدیرعامل بانک تجارت راه کار های مورد نیاز را بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع موانع اعطای تسهیلات به مجتمع بنیاد پوشش اتخاذ گردید.
شایان ذکر است که در این جلسه آقایان رضایی و شیخی به عنوان نمایندگان کارخانه تولیدی بنیادپوشش حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *