آخرین اخبار

حاجی در جلسه ستاد احیاء امر به معروف شهرستان شاهین شهر و میمه:

حماسه سازان ، چهارشنبه ۹۵/۴/۹، جلسه ستاد احیاء امر به معروف شهرستان شاهین شهر و میمه به میزبانی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. در این جلسه که با حضور اعضاء و دستگاههای متولی امر برگزار گردید، حاضرین با گرامیداشت ایام نورانی ماه مبارک رمضان، […]

اشتراک گذاری
12 تیر 1395
کد مطلب : 22416

حماسه سازان ، چهارشنبه ۹۵/۴/۹، جلسه ستاد احیاء امر به معروف شهرستان شاهین شهر و میمه به میزبانی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور اعضاء و دستگاههای متولی امر برگزار گردید، حاضرین با گرامیداشت ایام نورانی ماه مبارک رمضان، بر اساس دستور کار جلسه گزارش های خود در خصوص وظایف محوله و مسائل روز را قرائت و پیشنهادات و راهکارهای خود را به اعلام کردند.

در ادامه جلسه آقای حاجی در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به مدعوین، در خصوص اهمیت جلسات این ستاد و مسئله امر به معروف و نهی از منکر به اختصاص ۲.۵ میلیارد دلار از بودجه سال جاری آمریکا به مراکز پژوهشی این کشور برای تدوین و پیشنهاد راهکارهای موثر جهت ضربه زدن به ایران در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … اشاره و اظهار داشت: تلاش ما در حوزه فرهنگ وجامعه کم بوده، اعتبارات اختصاص داده شده به این مقوله ناچیز است و از سوی دیگر بضاعت مالی کشور هم در شرایط کنونی مساعد نیست و همه این موارد تلاش فوق العاده برای جبران کمبودها و ایستادگی در برابر دشمن با تمام امکانات و قدرت رسانه ای را ایجاب می نماید.

وی روند جاری در اختصاص اعتبارات جاری کشور را نگران کننده دانست و عنوان داشت: با روند کنونی تا ۵ سال آینده تمام بودجه کشور صرف اعتبارات جاری خواهد شد.

حسینعلی حاجی با بیان بخش هایی از اعترافات افراد دستگیر شده ای که بصورت سازمان یافته برای ترویج ابتذال در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعالیت می کردند، تصریح کرد: دستگاههای متولی امر در کشور کم کاری می کنند.

وی در این خصوص به جلسات دستگاهها و سازمانهای فرهنگی کشور با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار داشت: مقام معظم رهبری در جلسه اخیر گزارشات حاضرین در جلسه را قابل قبول ندانست و بر لزوم کار ویژه در این زمینه تاکید نمودند.

نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر در مجلس را فراهم کننده بستر مناسب جهت کار مسئولین در راستای احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر در کشور دانست و تأکید کرد: با تصویب این قانون، حجت بر همه ما تمام شده و هر کسی در هر مسئولیتی قرار دارد باید با تمام توان در این زمینه فعالیت کند.

وی در پایان سخنان خود پیشنهاد ایجاد یک کارگروه پژوهشی جهت بررسی و ریشه یابی معضلات فرهنگی و اجتماعی و پیشنهاد راه کارهای حل و پیشگیری از آنها در کنار این ستاد و همچنین احداث ساختمان ستاد جهت فعالیت مستمر و پایش فعالیت های این حوزه را ارائه نمود که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *