آخرین اخبار

در دیدار آقای حاجی و مدیرعامل شرکت ایران خودرو مطرح گردید: احداث کارخانه قطعه سازی ایران خودرو

حماسه سازان، دوشنبه ۹۵/۳/۳۱جلسه ای با حضور حسینعلی حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و مهندس یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو در خصوص راه اندازی مجموعه تولید قطعه سازی برگزار شد. در این دیدار آقای حاجی ضمن عرض تبریک میلاد مسعود و فرخنده کریم […]

اشتراک گذاری
11 تیر 1395
کد مطلب : 22392

حماسه سازان، دوشنبه ۹۵/۳/۳۱جلسه ای با حضور حسینعلی حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و مهندس یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو در خصوص راه اندازی مجموعه تولید قطعه سازی برگزار شد.

در این دیدار آقای حاجی ضمن عرض تبریک میلاد مسعود و فرخنده کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، از مهندس یکه زارع به عنوان مدیری فعال در دوره مسئولیت خود در شرکت فوق الذکر تقدیر و تشکر نمود و تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال جاری مبنی بر اقدام و عمل در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی, و لزوم توجه جدی مسئولان به مسئله تولید در کشور خواستار معرفی زمینه های تولیدی مورد نیاز شرکت ایران خودرو جهت فعالیت فعالان اقتصادی شد.

در این دیدار که با حضور آقای کاروان فعال اقتصادی و سرمایه گذار بخش خصوصی انجام شد، مهندس یکه زارع به معرفی فضای صنعتی آماده ای که دارای مساحت ۳۳ هکتار است، پرداخت و افزود: پیشنهاد شرکت ایران خودرو راه اندازی واحد قطعه سازی مرتبط با محصولات این شرکت در فضای مذکور بوده و برای تحقق این امر قول همکاری و مساعدت های فنی لازم را به سرمایه گذار می دهیم.

 مدیرعامل شرکت ایران خودرو همچنین تأکید کرد: علاوه بر حمایت های فنی و تخصصی، شرکت ایران خودرو تضمین نامه ی خرید محصول این واحد را به مدت ۵ سال ارائه خواهد کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *