آخرین اخبار

پیام روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره)، مبتنی بر رفع ظلم و مبارزه با ظالم شکل گرفت و در بعد جهانی یکی از محورهای اصلی اش آزادی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی بود. نگاه تیز بینانه رهبری جامع نگر کافی بود، تا اسرائیل جعلی را غده سرطانی بنامد و […]

اشتراک گذاری
10 تیر 1395
کد مطلب : 22382

فدس

بسم الله الرحمن الرحیم

نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره)، مبتنی بر رفع ظلم و مبارزه با ظالم شکل گرفت و در بعد جهانی یکی از محورهای اصلی اش آزادی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی بود.

نگاه تیز بینانه رهبری جامع نگر کافی بود، تا اسرائیل جعلی را غده سرطانی بنامد و بر حذف آن از روی نقشه جهان پافشاری کند.

ابتکار ارزشمند آن امام طرفدار مظلوم در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز جهانی قدس، اوج ژرف اندیشی در اتحاد مسلمانان علیه این رژیم سفاک و کودک کش بود.

عَلَم مبارزه با غده سرطانی منطقه بدست خلف صالح آن یار سفر کرده قرار گرفت و شاه بیت سخنان ضد صهیونیستی معظم له در سال ۹۴ که :«شما (صهیونیست ها) ۲۵ سال آینده را نخواهید دید انشاالله تا ۲۵ سال دیگر به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.» بشارتی از نصرت و وعده صدق الهی به همه مظلومان عالم بود.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین روزه دار، همگان را به شرکت گسترده و با شکوه در راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت می کنم و از خدای بزرگ می خواهم به برکت این ماه عزیز، فرج موفور السرور ولی اعظمش را مُعَجّل سازد و مظلومان عالم را ازیوغ ستمگران بدست امام زمان ارواحنا فداه رهائی بخشد.

 

 

حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

۲۴ رمضان المبارک ۱۴۳۷ هجری قمری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *