آخرین اخبار

پیام آقای حاجی بمناسبت روز اصناف

بسم‌الله الرحمن الرحیم   اول تیرماه هرسال، روز اصناف است. جامعه‌ای پرتلاش و تأثیرگذار که در همه عرصه‌ها ، صحنه‌ها و بزنگاه‌های نهضت اسلامی و انقلاب شکوهمندمان نقش‌آفرینی کرده‌اند. سهم کسبه و بازاریان مؤمن و متعهد در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار مهم و تعیین‌کننده بود و در همه این سال‌ها هرکجا نیاز به […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1395
کد مطلب : 22346

اصناف1

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

اول تیرماه هرسال، روز اصناف است. جامعه‌ای پرتلاش و تأثیرگذار که در همه عرصه‌ها ، صحنه‌ها و بزنگاه‌های نهضت اسلامی و انقلاب شکوهمندمان نقش‌آفرینی کرده‌اند. سهم کسبه و بازاریان مؤمن و متعهد در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار مهم و تعیین‌کننده بود و در همه این سال‌ها هرکجا نیاز به حضورشان احساس شده پرقدرت وارد میدان شده‌اند. در عرصه اقتصادی نیز، کسبه منصف با لحاظ شرایط اقتصادی مردم ،سعی در تأمین مایحتاج و رفع احتیاجات و خدمات به آن‌ها دارند و یکی از ارکان اصلی اقتصاد کشورند.

این‌جانب ضمن عرض تبریک ایام ماه مبارک رمضان ، میلاد مسعود امام حسن مجتبی(ع) و روز اصناف به جامعه بزرگ و شریف بازاریان و کسبه شاهین‌شهر و میمه و برخوار، از تلاش‌های بی‌شائبه این قشر عزیز در خلق حماسه هفتم اسفندماه ۱۳۹۴ و حمایت‌های خالصانه هییت رییسه محترم اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی از خادم خودشان تقدیر و تشکر می‌نمایم.

 

 

 

حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

۱۳۹۵/۰۳/۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *