آخرین اخبار

حسین دژداردر پاسخ به نامه آقای حاجی مطرح کرد: مطالبات معوق دامداران منطقه برخوار پرداخت شده است

حماسه سازان، مدیر کل امور مجلس وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با تذکر کتبی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مبنی بر مطالبات معوق خرید شیر دامداران شهرستان برخوار پاسخ گفت. حسین دژدار در این نامه، اتحادیه ی شرکت های تعاونی روستایی شهرستان برخوار و میمه […]

اشتراک گذاری
28 خرداد 1395
کد مطلب : 22317

حماسه سازان، مدیر کل امور مجلس وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با تذکر کتبی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مبنی بر مطالبات معوق خرید شیر دامداران شهرستان برخوار پاسخ گفت.

حسین دژدار در این نامه، اتحادیه ی شرکت های تعاونی روستایی شهرستان برخوار و میمه را مباشر خرید شیر این منطقه اعلام نموده و اظهار داشته است: در سال ۱۳۹۴ مجموعأ مقدار۱۲۲۹۰ تن شیر خام به مبلغ ۱۴۰۶۰۸میلیون ریال از دامداران منطقه خریداری شده و وجوهات مربوطه نیز به دامداران پرداخت و تسویه گردیده است.

وی در پایان نامه خود با اشاره به خرید ۱۰۸۸ تن شیر به مبلغ ۱۰۸۳۶ میلیون ریال در فروردین ماه سال جاری از دامداران منطقه اعلام نموده است مطالبات مربوط به این مقدار خرید نیز علیرغم عدم تأمین اعتبار، از منابع داخلی اتحادیه مذکور پرداخت شده است.

scan0009

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *