آخرین اخبار

آقای حاجی روی خط خبر شبکه خبر سیما

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی درباره ارزیابی روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: من اصلا روند مبارزه با قاچاق کالا را مطلوب نمی دانم و معتقدم که با کاهش قاچاق مواجه نبوده ایم و بلکه با افزایش قاچاق سازمان یافته مواجه هستیم. او تاکید […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1395
کد مطلب : 22282

روی خط

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی درباره ارزیابی روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: من اصلا روند مبارزه با قاچاق کالا را مطلوب نمی دانم و معتقدم که با کاهش قاچاق مواجه نبوده ایم و بلکه با افزایش قاچاق سازمان یافته مواجه هستیم.

او تاکید کرد: معادل ۲۵ میلیارد دلار در سال قاچاق داریم و با قاچاق ۸۰ درصدی طلا به کشور مواجه هستیم و با عده ای از همکاران طرح تحقیق و تفحص از سازمان مبارزه با قاچاق را همین امروز به کمیسیون ارائه کردیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه از نظر ستادی مشکلی نداریم اما آنجایی که باید جلوی قاچاق گرفته بشود، ما خبرهای ناگواری داریم تاکید کرد: قاچاق یک خطر جدی و بزرگی در کشور محسوب می شود و علی رغم قانون ۸ ماده ای یکی از مصادیق فساد در کشور قاچاق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *