آخرین اخبار

در پاسخ وزارت کار به تذکر آقای حاجی و جمعی از نمایندگان عنوان شد: پیگیری برای پایدار شدن حقوق بازنشستگان فولاد کشور

حماسه سازان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تذکر کتبی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از نمایندگان مجلس در خصوص رسیدگی به وضعیت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور پاسخ داد. علی ربیعی در این نامه با اشاره به وجود مشکلات عدیده […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1395
کد مطلب : 22278

حماسه سازان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تذکر کتبی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از نمایندگان مجلس در خصوص رسیدگی به وضعیت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور پاسخ داد.

علی ربیعی در این نامه با اشاره به وجود مشکلات عدیده جهت تأمین منابع مالی و نقدینگی مورد نیاز برای پرداخت حقوق و مزایای این قشر از بازنشستگان کشور، اظهار داشت: کلیه ی حقوق و مزایای آنان تا پایان سال ۹۴ پرداخت و تسویه گردیده و برای سال ۹۵ نیز مبلغ ۱۸۰۰ میلیارد تومان در بودجه پیش بینی و مقرر شده تا از منابع دولت پرداخت گردد.

وی در ادامه آورده است: با توجه به اینکه مجلس شورای اسلامی, موضوع سرفصل منابع عمومی دولت را در صحن علنی تصویب نمود, لیکن پرداخت حقوق فروردین ماه این عزیزان از محل دو دوازدهم مصوب مجلس که قبل از تصویب فوق بود, باز ماند و هم اکنون پیگیر برقرار شدن حقوق فروردین ماه از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت اقتصاد و دارایی می باشیم که در مرحله ی نهایی می باشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان ضمن اعلام کسری بیست هزار میلیارد تومانی صندوق بازنشستگان فولاد کشور، راه حل رفع نگرانی ۸۵۰۰۰ مستمری بگیر این صندوق را اختصاص مبلغ کسری ذکر شده از منابع عمومی بودجه کشور و یا واگذاری سهام سهل البیع به این صندوق دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *