آخرین اخبار

حاجی در دیدار با معاون وزیر نیرو مطرح کرد: نیمی از اعتبارات تخصیص یافته در بخش آب و فاضلاب تحقق پیدا نکرده است

  حماسه سازان، نماینده ی مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، روز دوشنبه ۹۵/۳/۱۸، با حضور در دفتر معاون وزیر نیرو با مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دیدار و درخصوص پروژه های فاضلاب منطقه، مشکلات موجود در اجرا یا تکمیل آنها را با وی در میان […]

اشتراک گذاری
24 خرداد 1395
کد مطلب : 22269

201605107297053838_Orig

 

حماسه سازان، نماینده ی مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، روز دوشنبه ۹۵/۳/۱۸، با حضور در دفتر معاون وزیر نیرو با مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دیدار و درخصوص پروژه های فاضلاب منطقه، مشکلات موجود در اجرا یا تکمیل آنها را با وی در میان گذاشت.

در این دیدار که با حضور مهندس شوندی، مشاور معاون وزیر نیرو در امور مجلس برگزار شد، حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از مهندس جانباز درخصوص تخصیص مبلغ ۱۰ میلیارد تومان جهت انجام پروژه های فاضلاب در ۵ شهر از دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار، اظهار داشت: از مبلغ مصوب تا کنون ۵۰ درصد اختصاص یافته و مابقی آن پرداخت نشده و با توجه به دستور مجدد ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی، امیدواریم در اولین فرصت ۵۰ درصد باقیمانده نیز اختصاص یابد.

وی در ادامه با بیان اشکال موجود در جدول پروژه های تعریف شده در حوزه فاضلاب شهرهای میمه، وزوان، گز، گرگاب و برخوار، خواستار اصلاح عنوان پروژه ها به یک عنوان جهت فراهم نمودن بودجه لازم با قرارگیری آنها در ردیف بودجه کشور شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز ضمن تأیید موارد ذکر شده توسط نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، بر موافقت خود با درخواست های ذکر شده و پیگیری تا حصول نتیجه تأکید کرد.

شایان ذکر است در این دیدار آقای حاجی از تلاش ها و زحمات بی وقفه ی آقایان قیصری و احمدزاده، مدیران آبفا منطقه ی شهرستان برخوار و  شهرستان شاهین و میمه تقدیر و تشکر کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *