آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: آقای ظریف! چرا جوابی به یاوه‌گویی‌های آمریکا داده نمی‌شود

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوارگفت: باید به آمریکایی‌ها که ۲ میلیارد دلار ایران را سرقت کرده‌اند، پاسخی داده شود. به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر امور خارجه گفت: آقای ظریف اراده نظام […]

اشتراک گذاری
23 خرداد 1395
کد مطلب : 22258
201605101788212482_Orig
نماینده شاهین شهر و میمه و برخوارگفت: باید به آمریکایی‌ها که ۲ میلیارد دلار ایران را سرقت کرده‌اند، پاسخی داده شود.
به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر امور خارجه گفت: آقای ظریف اراده نظام بر این بود که مذاکره انجام شود و کسی با مذاکره موافق نبود.
وی با اشاره اینکه به دشمن نمی‌شود اعتماد کرد و باید بررسی شود که داده‌ها با  ستانده‌ها چه نسبتی داشته، عنوان داشت: ما هیچ گزارشی درباره برجام نه در مجلس نهم و نه در  مجلس دهم نداشته‌ایم و مردم می‌خواهند بدانند چه چیزی داده‌ایم و در مقابل چه چیزی دریافت کرده‌ ایم و اگر آنها خلف وعده کرده‌اند ما هم کارخانه‌های سوخت را به راه بیاندازیم.
این نماینده مجلس دهم گفت: یک سری وعده‌ها به مردم داده شده که وضعیت پس از برجام بهتر خواهد شد و سؤال اینجاست که آیا از کارخانه‌های تعطیل شده و روند تشدید آن و همچنین وضعیت کارگران و دخترانی که نیاز به جهیزیه دارند، خبر دارید؟
نماینده مردم شاهین شهر در پایان خاطرنشان کرد: نیاز است به آمریکایی‌ها که ۲ میلیارد دلار ایران را سرقت کرده‌اند، پاسخی داده شود. چرا جوابی به این یاوه‌گویی‌ها داده نمی‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *