آخرین اخبار

حاجی با رئیس دانشگاه اصفهان دیدار کرد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۹۵/۳/۱۲با حضور در دانشگاه  اصفهان  با دکتر طالبی حبیب آبادی رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد. پیگیری دستور وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری در هامش نامه آقای حاجی در خصوص احداث یک […]

اشتراک گذاری
21 خرداد 1395
کد مطلب : 22247

دانشگاه اصفهان

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۹۵/۳/۱۲با حضور در دانشگاه  اصفهان  با دکتر طالبی حبیب آبادی رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

پیگیری دستور وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری در هامش نامه آقای حاجی در خصوص احداث یک دانشکده در شهرستان برخوار محور این گفتگو بود.

دکتر طالبی ضمن عرض خوش آمد و تبریک  انتخاب مجدد جناب آقای حاجی بعنوان نماینده مردم، در خصوص دانشکده موصوف مطالبی بیان کرد و اعلام آمادگی جهت انجام مراحل بعدی، از حسن توجه ایشان به مسائل علمی و دانشگاهی تشکر کرد.

حسینعلی حاجی نیز با اشاره به ایجاد دو واحد دانشگاهی در شاهین شهر و حبیب آباد بر عزم جدی خود برای پیگیری تأسیس این واحد در شهرستان برخوار با توجه به استعداد منطقه تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *