آخرین اخبار

پیام تبریک رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به آقای حاجی

حماسه سازان ، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پیامی انتخاب مجدد آقای حاجی را به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی منتخب محترم مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با […]

اشتراک گذاری
19 خرداد 1395
کد مطلب : 22229

حماسه سازان ، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پیامی انتخاب مجدد آقای حاجی را به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی

منتخب محترم مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیت؛

حماسه افتخار آفرین مردم در ۷ اسفند ماه در پای صندوق های رأی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان، تجلی ماندگاری از حضور پرشور و شعور و وصف ناپذیر ملتی بود که بار دیگر با لبیک به فراخوان نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب، صفحه ای جدید از افتخار را در کتاب تاریخ حماسه سازی های این مرز و بوم حک کردند و نشان دادند با ذکاوت و بصیرت خود، نوید بخش فردایی بهتر و روشن تر برای ایران اسلامی خواهد بود. بی تردید حضور پرشور و حماسی مردم در میدان انتخابات، تعهد منتخبین آوردگاه ۷ اسفند در خانه ملت را دو چندان می کند.

اینجانب کسب حداکثری آراء مردمی و حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به جنابعالی تبریک می گویم و توفیق روز افزون شما در راستای همکاری جهت اجرای وظایف نمایندگی مردم در بخش تقنینی را از درگاه ایزد منان خواستارم.

scan0006

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *