آخرین اخبار

رئیس کمیسیون برنامه ششم توسعه مجلس نهم از آقای حاجی تقدیر و تشکر کرد.

حماسه سازان ، غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه پنجساله ششم توسعه مجلس نهم طی پیامی از آقای حسینعلی حاجی به عنوان عضو هیأت رئیسه و دبیرکمیسیون برنامه پنجساله ششم توسعه تقدیر و از تلاش های بی شائبه ایشان تشکر و قدردانی کرد. متن پیام بدین شرح است: برادر گرامی جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی […]

اشتراک گذاری
18 خرداد 1395
کد مطلب : 22223

حماسه سازان ، غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه پنجساله ششم توسعه مجلس نهم طی پیامی از آقای حسینعلی حاجی به عنوان عضو هیأت رئیسه و دبیرکمیسیون برنامه پنجساله ششم توسعه تقدیر و از تلاش های بی شائبه ایشان تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی

عضو محترم کمیسیون تلفیق لایحه برنامه پنجساله ششم توسعه

سلام علیکم؛

بدینوسیله از حضرتعالی که در کمال سعه صدرو با صداقت، اینجانب و اعضای محترم هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران(۱۳۹۹-۱۳۹۵) را در انجام این مهم همراهی نمودید مغتنم شمرده و شایسته ناب ترین و بهترین تقدیر وسپاس دانسته و زحمات بی دریغ تان را ارج می نهیم.

بی گمان تلاش های جنابعالی در این عرصه موثر و مغتنم بوده و ثمرات ماندگار و همت والای آن جناب در نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد درخشید و برای ما وشما افتخاری بزرگ خواهد بود.

امید است این تلاش ها مرضی حق تعالی قرار گرفته و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) وبا استعانت از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظلی العالی) و با بهره گیری بیشتر از استعدادها و تجربیات حاصله با همت و تلاش مضاعف در خدمت خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق، مؤید و پیروز باشید.

scan0007

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *