آخرین اخبار

مشاور ریاست ستاد کل و رئیس حقوقی، امور مجلس و دولت نیروهای مسلح انتخاب مجدد آقای حاجی را تبریک گفت.

حماسه سازان ،  سرتیپ دوم پاسدار مسعود مطهر مشاور ریاست ستاد کل و رئیس حقوقی، امور مجلس و دولت نیروهای مسلح انتخاب آقای حاجی را به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: برادر ارجمند جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی سپاس خداوند […]

اشتراک گذاری
18 خرداد 1395
کد مطلب : 22216

حماسه سازان ،  سرتیپ دوم پاسدار مسعود مطهر مشاور ریاست ستاد کل و رئیس حقوقی، امور مجلس و دولت نیروهای مسلح انتخاب آقای حاجی را به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی

سپاس خداوند را سزاست که طبع جان را به زیور کرامت آراست و هرچه هست تجلی گاه آن ذات بی منتهاست. همه حمدها از آن او و هر عنایتی از خلق، پرتوی از شعاع جهان گستر عنایت اوست.

بدین وسیله انتخاب جنابعالی را به عنوان نماینده مردم شریف شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت می گویم. بدون تردید خدمت در این جایگاه، خدمتی ارزشمند، تأثیرگذار به ملت نستوه و حماسه ساز ایران اسلامی است که طلایه دار اصیل ترین حرکت و جنبش اسلامی در راستای باز تولید فرهنگ و تمدن دینی در عصر حاضر می باشد.

امید است با توکل به خداوند قادر و متعال و عنایات پاکان و برگزیدگان پروردگار متعال و استمداد از روح بلند و متعالی حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان، این ستارگان تابناک آسمان رهایی و الهام از تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا «امام خامنه ای عزیز» در انجام هرچه بهتر این مسئولیت خطیر موفق و مؤید باشید.

scan0003

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *