آخرین اخبار

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه به آقای حاجی تبریک گفت.

حماسه سازان ،آقای امین عسگری رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه طی پیامی انتخاب آقای حاجی به عنوان پنجمین نماینده برتر دوره نهم مجلس شورای اسلامی را به ایشان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: برادر گرامی جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده محترم مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه […]

اشتراک گذاری
16 خرداد 1395
کد مطلب : 22183

حماسه سازان ،آقای امین عسگری رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه طی پیامی انتخاب آقای حاجی به عنوان پنجمین نماینده برتر دوره نهم مجلس شورای اسلامی را به ایشان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی

نماینده محترم مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص)

دیده ی بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام وظیفه ، درصدد تحقق نیازهای مردمی، مجدانه تلاش می ورزند.

اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقاء اهداف و آمال عالی میهن عزیزمان ایران، بسی شایسته تقدیر و تشکر است.

کسب افتخار نماینده برتر در دوره نهم مجلس شورای اسلامی توسط حضرتعالی، فرصتی ممتاز جهت پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی در منطقه ایجاد نموده است.

بی تردید خدمتگزاری به مردم فهیم شهرستان، با نگاه مدبرانه شما، هم مشمول لطف حق تعالی واقع و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیز را فراهم نموده و باعث سرافرازی و سربلندیتان و خرسندی مخلوق و خشنودی خالق شده است.

لذا اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی در شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن قدردانی صمیمانه از حضور موثر و همراهی عالمانه حضرتعالی، مراتب تبریک و تهنیت را تقدیم نموده، توفیق روز افزونتان را در تمامی مراحل از درگاه احدیت استدعا می نمایم.

scan0002

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *