آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت‌‌وگو با فارس: انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست خبرگان اعلام وفاداری به آرمان‌های انقلاب بود

منتخب مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس دهم، انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست خبرگان را اعلام وفاداری به آرمان‌های انقلاب خواند و گفت: این انتخاب در راستای ناکام گذاشتن توطئه دشمنان مبنی بر دو قطبی‌سازی جامعه بود. حسینعلی حاجی دلیگانی منتخب مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس دهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی […]

اشتراک گذاری
08 خرداد 1395
کد مطلب : 22107

منتخب مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس دهم، انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست خبرگان را اعلام وفاداری به آرمان‌های انقلاب خواند و گفت: این انتخاب در راستای ناکام گذاشتن توطئه دشمنان مبنی بر دو قطبی‌سازی جامعه بود.

حسینعلی حاجی دلیگانی منتخب مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس دهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با ابراز مسرت از انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان این انتخاب را نشان‌دهنده حضور فقهایی انقلابی در دوره پنجم این مجلس خواند و گفت: امیدواریم که نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در هفته جاری با الگو قرار دادن رای انقلابی اعضای مجلس خبرگان فردی انقلابی را به‌عنوان رئیس مجلس انتخاب و موجبات خرسندی مردم را فراهم کنند.

وی انتخاب جنتی به ریاست مجلس خبرگان را اولین گام برای اعلام پیامی انقلابی و وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی خواند و اظهار داشت: انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان در راستای وحدت و یکپارچگی و ناکام گذاشتن توطئه دشمنان مبنی بر دو قطبی‌سازی جامعه بود.

حاجی دلیگانی انتخاب شخصی با ویژگی‌ها و مواضع آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان را انتخابی مبارک در دهه سوم انقلاب ذکر کرد و مجدداً ابراز امیدواری کرد نمایندگان مجلس نیز مدیریت مجلس را به دست عناصر انقلابی بسپارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *