آخرین اخبار

پیگیری های مصرانه آقای حاجی در حوزه بازنشستگان پیش از موعد

چهارشنبه ۱۳۹۵/۳/۵ جلسه ای با حضور نمایندگان بازنشستگان پیش از موعد در محل دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. به گزارش حماسه سازان این جلسه جهت بررسی اقدامات صورت گرفت برای رفع مشکلات بازنشستگان پیش از موعد توسط حسینعلی حاجی در […]

اشتراک گذاری
07 خرداد 1395
کد مطلب : 22089

چهارشنبه ۱۳۹۵/۳/۵ جلسه ای با حضور نمایندگان بازنشستگان پیش از موعد در محل دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

به گزارش حماسه سازان این جلسه جهت بررسی اقدامات صورت گرفت برای رفع مشکلات بازنشستگان پیش از موعد توسط حسینعلی حاجی در دوره نهم مجلس و برنامه ریزی اقدامات مقتضی تا حصول نتیجه در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، تشکیل گردید.

در این جلسه که پس از آخرین جلسه مجلس نهم برگزار گردید پس از توضیحات آقای حاجی در خصوص اقدامات انجام شده و بررسی نتایج حاصل از آن، مقرر گردید تا بر اساس دستور کار زیر اقدام آتی سازمان دهی گردد:

  • فراهم سازی شرایط ملاقات با معاون اول رئیس جمهور، رئیس دیوان عدالت اداری و وزیر کار و رفاه اجتماعی
  • تنظیم و اقامه دعوا از طریق طرح شکایت در دیوان عدالت اداری
  • پیشنهاد طرح یا لایحه جدید در خصوص مشکلات این قشر
  • مذاکره و توجیه نماینده جدید مجلس دهم در جهت ایجاد موج حمایتی مناسب
  • دیدار با رئیس مجلس جدید و مذاکره در خصوص مسائل این قشر
  • سوال از وزیر کار و رفاه اجتماعی

لازم به ذکر است در این جلسه نمایندگان بازنشستگان پیش از موعد از اقدامات و پیگیری های دلسوزانه آقای حاجی در جهت بر طرف نمودن مشکلات این قشر، قدردانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *