آخرین اخبار

مسئولین باید به حاشیه شهرها بیشتر توجه کنند

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه، مورخه ۱۳۹۵/۳/۵، مقارن با اذان مغرب برای همنشینی با مردم منطقه گلدیس شاهین شهر وارد مسجد صاحب الزمان (عج) این منطقه شد. وی در ابتدا نماز جماعت مغرب و عشاء را همراه با نمازگزاران به امامت […]

اشتراک گذاری
07 خرداد 1395
کد مطلب : 22085

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه، مورخه ۱۳۹۵/۳/۵، مقارن با اذان مغرب برای همنشینی با مردم منطقه گلدیس شاهین شهر وارد مسجد صاحب الزمان (عج) این منطقه شد.

وی در ابتدا نماز جماعت مغرب و عشاء را همراه با نمازگزاران به امامت حجت الاسلام کاظمی اقامه کرد.

آقای حاجی پس از برگزاری نماز جماعت، در سخنانی ضمن تشریح شرایط کشور و نحوه ارتباط خود با مردم حوزه نمایندگی، اظهار داشت: مسئولین باید به حاشیه های شهرها و از جمله منطقه گلدیس توجه بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: شماره تلفن همراه بنده در اختیار عموم مردم عزیز منطقه هست و بصورت روزانه پیام های مختلفی در خصوص مشکلات مردم برای بنده ارسال می شود و بنده نیز تمامی این پیام ها را به مسئولین مربوطه چه در سطح ملی و چه در سطح استانی و شهرستانی منعکس و پیگیری می کنم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور به سؤالات مردم در خصوص تعطیلی واحدهای تولیدی و یا تأخیر در پرداخت حقوق اشاره نمود و خاطر نشان ساخت: متأسفانه واردات بی رویه موجب شده است تا محصول تولیدی واحد های داخلی به فروش نرسد و واحدهای تولیدی نیز به دلیل کمبود نقدینگی در پرداخت حقوق به  کارگران دچار مشکل شوند.

حسینعلی حاجی در پایان با اشاره به برخی از برنامه های در دست اقدام در جهت بهبود وضعیت واحدهای تولیدی و اقتصاد کشور، در خصوص شرایط مجلس دهم گفت: بنده با حاشیه سازی در مجلس و اتلاف وقت آن در امور حاشیه ای مخالف بوده و هستم و اعتقادم بر صرف انرژی و توان مجلس در جهت رفع مشکلات کشور و مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *