آخرین اخبار

بازتاب گسترده معرفی نمایندگان برتر مجلس نهم در رسانه های کشور

در پی اعلام و معرفی نمایندگان برتر مجلس نهم توسط هیئت رئیسه مجلس، خبرگزاری ها، نشریات و سایت های خبری کشور اقدام به پوشش گسترده این خبر نموده و با ارائه گزارشهای متنوع از آخرین جلسه مجلس در دوره نهم، اسامی نفرات برتر این دوره مجلس را منتشر کردند. به گزارش حماسه سازان، در همین […]

اشتراک گذاری
06 خرداد 1395
کد مطلب : 22076

در پی اعلام و معرفی نمایندگان برتر مجلس نهم توسط هیئت رئیسه مجلس، خبرگزاری ها، نشریات و سایت های خبری کشور اقدام به پوشش گسترده این خبر نموده و با ارائه گزارشهای متنوع از آخرین جلسه مجلس در دوره نهم، اسامی نفرات برتر این دوره مجلس را منتشر کردند.

به گزارش حماسه سازان، در همین راستا اعلام نام حسینعلی حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار به عنوان پنجمین نماینده برتر مجلس نهم، بازتاب های منطقه ای قابل توجهی به همراه داشت. این در حالی است که به لحاظ گسترده بودن فعالیت های حسینعلی حاجی در طول ۴ سال گذشته و تفاوت فاحش سطح فعالیت این نماینده با نمایندگان ادوار گذشته، اعلام این خبر برای مردم منطقه تا حدود زیادی قابل انتظار بود. اما کسب موفقیت کشوری در این مقیاس برای منطقه  و برای اولین بار ضمن فراهم نمودن موجبات سربلندی، امیدها برای پیشرفت سریعتر و رفع مشکلات موجود مردم را صد چندان نموده است.

شایان ذکر است در طول دروه نهم مجلس، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس، هر سال به عنوان یکی از برترین نمایندگان مجلس بوده ولی مراسم و اعلام رسمی این موضوع بصورت چهار ساله، در آخرین جلسه دوره نهم مجلس صورت پذیرفت.

برخی از خبرگزاریها و سایت های خبر انتشار دهنده این موضوع : ایسنا، شبستان، فارس، مهر، ایرنا، تسنیم، ایلنا، میزان، واحد مرکزی خبر، خانه ملت، مرداد، باشگاه خبرنگاران جوان، پانا، الف، برترین ها، تابناک، مشرق، انتخاب، اقتصاد آنلاین، آفتاب، نامه، افکار نیوز، خبرآنلاین، خبر داغ، قطره، فردا، نسیم آنلاین، خبر فارسی، جماران، جوان پرس، خط برتر، مجلس تی وی، ۱۹ دی، نماینده، صراط، تجارت نیوز، برنا، صدای ایران، وعده صادق، چند ثانیه، شهدای ایران، لحظه نیوز، فرهیختگان، فرارو، دانا، نخست نیوز، روز نو، کرد پرس، جنوب ایران، خزر ایران، خاورستان، قدس آنلاین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *