آخرین اخبار

آقای حاجی: مجلس یازدهم به مدیری توانمند نیاز دارد

حاجی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان از تشکیل فراکسیون مؤمنین به انقلاب خبر داد و گفت: کسانی که دلسوز انقلاب هستند می‌توانند در چنین فراکسیونی جمع شوند و برای رفع مشکلات مردم بکوشند. خبرگزاری صدا و سیما، عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط حساس فعلی کشور، دوستداران و […]

اشتراک گذاری
19 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21929

حاجی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان از تشکیل فراکسیون مؤمنین به انقلاب خبر داد و گفت: کسانی که دلسوز انقلاب هستند می‌توانند در چنین فراکسیونی جمع شوند و برای رفع مشکلات مردم بکوشند.

خبرگزاری صدا و سیما، عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط حساس فعلی کشور، دوستداران و دلسوزان انقلاب اسلامی، فراکسیون «مؤمنین به انقلاب» را تشکیل دهند. امروز دوران چپ و راست سیاسی تمام شده و کسانی که دلسوز انقلاب هستند می‌توانند در چنین فراکسیونی جمع شوند و برای رفع مشکلات مردم از جمله مسایل معیشتی تلاش کنند.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه مجلس یازدهم به رئیسی توانمند نیاز دارد، افزود: صداقت در عمل از شاخصه‌هایی است که باید در ریاست مجلس باشد اما در سال‌های اخیر این ویژگی را کمتر مشاهده کرده‌ایم.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مورد موضوع ابطال آرای مینو خالقی پس از انتخابات مجلس دهم در اصفهان، گفت: تصمیم نهایی با شورای نگهبان است و هر مسئولی در هر جایگاهی بخواهد این مساله را نادیده بگیرد و غیر از صحبت شورای نگهبان حرفی بزند، خلاف قانون و دموکراسی است.
حاجی‌ افزود: ما نمایندگان مجلس از تصمیم شورای نگهبان به عنوان فصل‌الخطاب به شدت حمایت می‌کنیم و از همه سیاستمداران و اصحاب رسانه انتظار داریم به تصمیم‌های شورای نگهبان تعدی نکنند و از قانون تمکین کنند.
وی بر تشکیل مجمع نمایندگان استان با انسجامی مثبت و در جهت منافع استان اصفهان تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *