آخرین اخبار

حاجی: برخی از مسئولین در اجرای اقتصاد مقاوتی قصور می کنند / ما در این رابطه به اعتقاد نیاز داریم

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه که در تاریخ ۱۳۹۵/۲/۹برگزار شد، شرکت کرد. آقای حاجی در سخنانی ضمن تبریک روز معلم به فرهنگیان عزیز شهرستان، شهادت استاد شهید مطهری راتبریک و تسلیت گفت. عضو هیأت […]

اشتراک گذاری
14 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21905

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه که در تاریخ ۱۳۹۵/۲/۹برگزار شد، شرکت کرد.

آقای حاجی در سخنانی ضمن تبریک روز معلم به فرهنگیان عزیز شهرستان، شهادت استاد شهید مطهری راتبریک و تسلیت گفت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشوراقتصاد مقاومتی رار تنها نسخه شفا بخش اقتصاد کشور دانست و با بیان اینکه برخی از مسئولین در اجرای اقتصاد مقاوتی قصور می کنند تأکید کرد: هر کدام در هر مسئولیتی هستیم بنده به نوبه خود و جنابعالی به نوبه خودتان باید بیاندیشیم که چه کاری می توانیم در چهارچوب اختیاراتی که داریم در این راستا اجام دهیم و قطعا خیلی کار می شود انجام داد و آن وقت خیلی از مشکلات می تواند حل شود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش به شلوغی دفاتر ارتباطات مردمی خود در روزهای ملاقات اشاره و ضمن درخواست از مدیران برای رفع مشکلات مردم، افزود: اعتقادم این است بخشی از شلوغی دفاتر به ادارات برمی گردد. هر چه دفاتر ما خلوت تر باشد معلوم است سیستم اداری شهرستان منظم و تنظیم کار می کند.

آقای حاجی ضمن ابراز نارضایتی از ناعادلانه بودن دریافت مالیات از اقشار مردم اضافه کرد: ما از مدیران می خواهیم حق شهرستان را از بودجه استانی بگیرند و فشار را از مردم بردارند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به تب برفکی که در کشور شیوع پیدا کرده اشاره کرد و گفت: متأسفانه این مشکل در کشور ایجاد شده است ولی بدتر از آن این است هیچ تدبیری در این رابطه اندیشیده نشده و مسئولین کسری بودجه را علت نبودن واکسن برای مقابله و قرنطینه کردن دام های آلوده عنوان می کنند و این به اقتصاد کشور ضرر می زند.

ایشان با بیان اینکه کار اجرایی در اختیار بنده نیست اظهار داشت: برای چهار سال آینده در سطح ملی، استانی، شهرستانی، شهری و روستایی در حال برنامه ریزی هستیم و از شما می خواهم اگر پیشنهادی دارید ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *