آخرین اخبار

همنشینی با مردم خوب مسجد قمر بنی هاشم (علیه السلام)مخابرات شاهین شهر

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنج شنبه ۱۳۹۵/۲/۹در مسجد قمر بنی هاشم (ع) خیابان مخابرات شاهین شهر حضور یافت و همنشین مردم شد. ایشان نماز جماعت مغرب و عشاء را همراه با مردم اقامه کرد و سپس به […]

اشتراک گذاری
14 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21902

طرح همنشینی با مردم

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنج شنبه ۱۳۹۵/۲/۹در مسجد قمر بنی هاشم (ع) خیابان مخابرات شاهین شهر حضور یافت و همنشین مردم شد.

ایشان نماز جماعت مغرب و عشاء را همراه با مردم اقامه کرد و سپس به سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی ضمن تشکر از مردم و نمازگزاران برای شرکت در انتخابات، به نام گذاری سال ۹۵ توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” اشاره کرد و افزود: اگر مردم اثر اجرای اقتصاد مقاومتی را مشاهده کردند به این معنا است که مسئولین به وظیفه خود عمل کرده اند و اگر مردم اثر آن را لمس نکنند یعنی مسئولین هستند که به وظیفه خود عمل ننموده اند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور اقتصاد مقاومتی را تأمین نیازهای کشور بر اساس امکانات و توانایی های داخلی برشمرد و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یعنی آنچه را نمی توانیم تولید کنیم، وارد نماییم و نیازهای کشور را بر اساس توانایی ها و امکانات داخلی تأمین کنیم و امروز حضرت آقا از مسئولین عمل می خواهند.

ایشان ضمن تبریک روز کارگر و روز معلم اصل نظام را مردم عنوان کرد و گفت: در هر جایی لازم باشد باید برای مردم تلاش کرد.

آقای حاجی در پایان به سؤالات حاضران پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *