آخرین اخبار

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس: دلسوزان انقلاب فراکسیون «مؤمنین به انقلاب» را تشکیل دهند

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، از پیشنهاد تشکیل فراکسیون مؤمنین به انقلاب برای مجلس جدید خبر داد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: با در نظر گرفتن شرایط حساس فعلی پیشنهاد دادم که دوستداران و دلسوزان انقلاب فراکسیون «مؤمنین به انقلاب» را تشکیل دهند. وی افزود: […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21896

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، از پیشنهاد تشکیل فراکسیون مؤمنین به انقلاب برای مجلس جدید خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: با در نظر گرفتن شرایط حساس فعلی پیشنهاد دادم که دوستداران و دلسوزان انقلاب فراکسیون «مؤمنین به انقلاب» را تشکیل دهند.

وی افزود: امروز دوران چپ و راست سیاسی تمام شده و کسانی که دلسوز انقلاب هستند می‌توانند در چنین فراکسیونی جمع شده و برای رفع مشکلات مردم از جمله مسائل معیشتی تلاش کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس یازدهم به رئیسی توانمند نیاز دارد، گفت: صداقت در عمل یکی از شاخصه‌هایی است که باید در ریاست مجلس باشد که سال‌های اخیر کمتر مشاهده کردیم.

وی با اشاره به شروع کار مجلس یازدهم از خرداد ماه عنوان کرد: مجلس آینده با وجود نمایندگانی از طیف‌های مختلف بیش از پیش با جدیت فعالیت خواهد کرد.

حاجی در خصوص مسئله منتخب اصفهان نیز بیان کرد: همیشه نیاز به یک فصل الخطاب است و در موضوع ابطال آرای خانم خالقی، تصمیم نهایی با شورای نگهبان است.

وی اضافه کرد: هر مسئولی و در هر جایگاهی بخواهد این مسئله را نادیده بگیرد و غیر از صحبت شورای نگهبان حرفی بزند، خلاف قانون و دموکراسی است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: ما نمایندگان مجلس از تصمیمات شورای نگهبان به عنوان فصل الخطاب به شدت حمایت می‌کنیم و از همه سیاستمداران و اصحاب رسانه انتظار داریم که به تصمیمات شورای نگهبان تعدی نکرده و از قانون تمکین کنند.

حاجی در پایان بر تشکیل مجمع نمایندگان استان با یک انسجام مثبت و در راستای منافع استان اصفهان تأکید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *