آخرین اخبار

آقای حاجی: عمل نکردن به فرمایشات رهبری، عامل اصلی اکثر مشکلات کشور/ با وجود معضل بیکاری، واردات بی رویه چرا؟

حاجی گفت: یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه ویژه کرد، موضوع عمل به بیانات رهبر ایران است و مردم و مسئولین باید خود را مخاطب اصلی بیانات رهبر انقلاب بدانند؛ چراکه اکثر مشکلات کشور، ریشه در عمل نکردن به رهنمودهای ایشان دارد. به گزارش چشم برخوار، حسینعلی حاجی دلیگانی با حضور در مسجد جامع […]

اشتراک گذاری
11 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21875

حاجی گفت: یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه ویژه کرد، موضوع عمل به بیانات رهبر ایران است و مردم و مسئولین باید خود را مخاطب اصلی بیانات رهبر انقلاب بدانند؛ چراکه اکثر مشکلات کشور، ریشه در عمل نکردن به رهنمودهای ایشان دارد.

به گزارش چشم برخوار، حسینعلی حاجی دلیگانی با حضور در مسجد جامع دولت آباد در جمع مردم گفت: با وجود رهبری حکیم و فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای، کشور ایران یک کشور با ثبات و قدرت در منطقه است.
نماینده مردم شهرستان های برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس افزود: یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه ویژه کرد، موضوع عمل به بیانات حکیمانه رهبر ایران است و مردم و مسئولین باید خود را مخاطب اصلی بیانات رهبر معظم انقلاب بدانند.
وی در ادامه ضمن نقد عملکرد مسئولان گفت: اکثر مشکلات موجود در کشور، ریشه در عمل نکردن به رهنمودهای رهبری دارد؛ چراکه در هر بخشی که به فرمایشات ایشان عمل نکردیم یا کمتر عمل کردیم در آن بخش دچار مشکل هستیم و می شویم.
عضو کمیسیون تلفیق و برنامه مجلس با بیان اینکه مشکلات کشور در مرحله اول به مسئولان و در مرحله دوم به مردم مربوط می شود، خاطرنشان کرد: در اکثر مواقع مردم وظیفه خودشان را به خوبی انجام می دهند و در مواقعی که باید حضور داشته باشند حضور پرشور دارند، مانند انتخابات، راهپیمایی ها و… اما اکثر مشکلات کشور به خاطر کم کاری مسئولان و متولیان امور است که در قبال خدمت پول دریافت می کنند اما کم کاری نیز می کنند.
این مقام مسئول ضمن انتقاد جدی از عملکرد ارگان ذیربط در خصوص مقابله با تب برفکی در شهرستان برخوار گفت: موسسه ای که وظیفه اصلی آن تولید واکسن برای دام است وظیفه اش را به دلیل نداشتن اعتبار کافی انجام نداده و باعث تلف شدن تعداد زیادی از دام های (گاو و گوسفندان) دامداران در شهرستان برخوار شده است؛ در حالی که این موسسه می توانست با گزارش کمبود بودجه و اعتبار برای خرید واکسن به مجلس و سایر موسسات مرتبط ضمن تامین اعتبار از شیوع بیماری تب برفکی جلوگیری کند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان گفـت: دلیل اصلی اینکه رهبر معظم انقلاب ابتدای سال فرمودند: «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، این است که ما مسئولان مردمی هستیم که فقط شعار می دهیم و اهل اقدام و عمل نیستیم و در کنار شعار باید اقدام و عمل هم داشته باشیم.
حاجی دلیگانی در ادامه ضمن انتقاد از واردات بی رویه در کشور، گفت: زمانی که در کشور با معضل بیکاری مواجه هستیم چرا واردات بی رویه داریم؟ چرا از ترکیه در و پنجره وارد می کنیم؟ چرا نود نوع پارچه از کشورهای چینی وارد می کنیم در حالی که در داخل می توانیم تولید با کیفیت داشته باشیم، در این شرایط چه نیازی به واردات داریم؟

نماینده مردم برخوار در پایان تاکید کرد: اگر هزینه ای که برای واردات صرف می کنیم خرج بهبود کیفیت و افزایش تولید داخلی بکنیم بیکاری در کشور کاهش و ریشه کن خواهد شد؛ چرا که با اقدام و عمل مسئولان است که اقتصاد مقاومتی تحقق می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *