آخرین اخبار

عضو هیأت رئیسه و دبیر کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کل کشور: راه نجات اقتصاد کشور، اجرای اقتصاد مقاومتی است.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز جمعه سوم اردیبهشت ماه ۹۵ و پس از انجام دیدار ملاقات مردمی در دفتر بخش میمه و جلسه با گروه مشورتی روستای اذان، راهی شهر وزوان شد تا در جمع نمازگزاران فریضه جمعه سخنرانی کند. ایشان […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21859

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز جمعه سوم اردیبهشت ماه ۹۵ و پس از انجام دیدار ملاقات مردمی در دفتر بخش میمه و جلسه با گروه مشورتی روستای اذان، راهی شهر وزوان شد تا در جمع نمازگزاران فریضه جمعه سخنرانی کند.

ایشان ضمن تبریک ایام رجبیه و تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفند اظهار داشت: برنامه های فشرده مجلس بخصوص بحث لایحه بودجه و برنامه ششم توسعه مانع از حضور زودتر به محضر شما مردم عزیز شد.

همین هفته آینده نیز در حالیکه سایر نمایندگان در حوزه انتخابیه هستند بایستی برای کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کل کشور در مجلس باشیم و به هر حال سرنوشت ۵ سال آینده کشور در گرو تصمیمات این کمیسیون و نظر نمایندگان است که خب این موضوع اهمیت این کار را روشن می کند.

حسینعلی حاجی رهبری های پیامبر گونه مقام معظم رهبری را در دنیای متلاطم امروزی بی نظیر توصیف کرد و افزود: همین نامگذاری امسال و تأکیدات متعدد ایشان بر روی مقاوم کردن اقتصاد نشان از عمق ژرف اندیشی معظم له دارد و ما بایستی نه در مقام حرف و شعار که عاملانه وارد شویم و بدانیم که تنها راه نجات اقتصاد کشور، اجرای اقتصاد مقاومتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *