آخرین اخبار

حاجی در جمع معتکفین:چشم این نظام به امثال شماهاست که در این جلسات تربیت روحانی و معنوی می شوید.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با ایام البیض در جمع معتکفین مسجد پامنار شهر سین حضور یافت و ضمن اظهار خرسندی از این دیدار سخنان کوتاهی ارائه کرد. ایشان جوانان حاضر در اعتکاف را امید آینده انقلاب توصیف کرد و ادامه […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21849

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با ایام البیض در جمع معتکفین مسجد پامنار شهر سین حضور یافت و ضمن اظهار خرسندی از این دیدار سخنان کوتاهی ارائه کرد.

ایشان جوانان حاضر در اعتکاف را امید آینده انقلاب توصیف کرد و ادامه داد: چشم این نظام به امثال شماهاست که در این جلسات تربیت روحانی ومعنوی می شوید، خودتان را بسازید و آماده کنید تا بار انقلاب را بر دوش بگیرید ماها دیگر آن موقع نیستیم و شماها هستید که این راه را باید ادامه دهید.

حسینعلی حاجی مسیر طی شده در سالهای گذشته را مرهون فداکاری ایثارگران دانست و تصریح کرد: روزی خواهد آمد که نه انقلاب کنندگان هستند و نه رزمندگان دوران حماسه و دفاع، بلکه این شماها هستید که این راه منتهی به انقلاب جهانی موعد را بایستی بپیمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *