آخرین اخبار

حاجی در جمع مردم سین: برخی از مسئولین درک درستی از وضع زندگی مردم ندارند.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنج شنبه دوم اردیبهشت ماه ۹۵ با حضور در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر سین در جمع مردم به سخنرانی پرداخت. ایشان ضمن عرض تبریک سالروز میلاد مسعود مولی الموحدین علی (ع)، از تلاش های شبانه […]

اشتراک گذاری
06 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21820

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنج شنبه دوم اردیبهشت ماه ۹۵ با حضور در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر سین در جمع مردم به سخنرانی پرداخت.

ایشان ضمن عرض تبریک سالروز میلاد مسعود مولی الموحدین علی (ع)، از تلاش های شبانه روزی و بی شائبه  اهالی این شهر در خلق حماسه هفتم اسفندماه گذشته تجلیل کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی وظیفه اصلی نماینده را قانونگذاری عنوان کرد و اظهار داشت: به لطف خدا و در جریان رسیدگی به لایحه بودجه  سال ۹۵ کل کشور پیشنهادات موثری برای بهبود وضع اقشار آسیب پذیر داشتیم که خوشبختانه برخی از آنها با رأی مثبت همکاران مواجه شد و انشاالله منشأ خیر و برکت برای این قشر ضعیف باشد.

حاجی با اشاره به برخی پیشنهادات ارائه شده توسط دولت و سایر نمایندگان برخلاف مشی حمایت از مستضعفین افزود: امام عظیم الشأن ما، انقلاب را انقلاب پابرهنگان خواند اما متاسفانه برخی از مسئولین درک درستی از وضع زندگی مردم ندارند و منافع مردم را در تصمیمات خود لحاظ نمی کنند که این با روح انقلاب سنخیتی ندارد.

وی در همین رابطه اضافه کرد: یکی از تصمیماتی که واکنش تند بنده را در پی داشت موضوع دریافت هزینه درمان از بازنشستگان، کارگران و افراد تحت پوشش تأمین اجتماعی بود که خوشبختانه  با تلاش فراوان و اقناع  همکاران این موضوع منتفی شد.

حسینعلی حاجی در ادامه  توضیحاتی راجع به مسائل عمرانی شهر سین  ارائه داد و اظهار امیدواری کرد مشکلات باقیمانده مرتفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *