آخرین اخبار

آقای حاجی : سطح رقابت در مرحله دوم انتخابات غلیظ‌تر از مرحله اول است

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی معتقد است که اصولگرایان بیش از اصلاح طلبان شانس دستیابی به ۶۹ کرسی مجلس در انتخابات مرحله دوم را دارند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار  ایسنا، اظهار کرد: رقابت بسیار تنگاتنگی در مرحله دوم وجود دارد که فکر می‌کنم سطح رقابتی حتی غلیظ‌ تر از مرحله اول […]

اشتراک گذاری
29 فروردین 1395
کد مطلب : 21767
68579

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی معتقد است که اصولگرایان بیش از اصلاح طلبان شانس دستیابی به ۶۹ کرسی مجلس در انتخابات مرحله دوم را دارند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار  ایسنا، اظهار کرد: رقابت بسیار تنگاتنگی در مرحله دوم وجود دارد که فکر می‌کنم سطح رقابتی حتی غلیظ‌ تر از مرحله اول باشد به همین جهت لازم است مسئولین برگزاری انتخابات وناظرین توجه بیشتری به نحوه برگزاری انتخابات داشته باشند.

وی افزود:‌ من بعید می‌دانم که اصلاح طلبان بتوانند در مرحله دوم توفیق چندانی داشته باشند بلکه فکر می‌کنم اصولگرایان شانس بیشتری دستیابی به کرسی‌های باقیمانده مجلس در مرحله دوم خواهند داشت.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس در پایان تصریح کرد‌: به نظر من نتیجه انتخابات مرحله دوم در شهرستانها و استانها از نتیجه انتخابات درتهران تبعیت نمی‌کند.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *