آخرین اخبار

حاجی در آخرین روزهای سال ۹۴در صحن علنی چه گفت؟

حماسه سازان ، از حضور پرشکوه مردم ایران اسلامی و مردم عزیز و شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار که حماسه دیگری آفریدند تشکر می کنم. اگر بارها شعار اقتصاد مقاومتی داده شود اگر صدها جلسه اقتصاد مقاومتی گذاشته شود ولی وضعیت تولید داخلی بهتر نشود اگر واردات از خارج کاهش نیابد […]

اشتراک گذاری
24 فروردین 1395
کد مطلب : 21721

201512100938618516_Orig

حماسه سازان ، از حضور پرشکوه مردم ایران اسلامی و مردم عزیز و شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار که حماسه دیگری آفریدند تشکر می کنم.

اگر بارها شعار اقتصاد مقاومتی داده شود اگر صدها جلسه اقتصاد مقاومتی گذاشته شود ولی وضعیت تولید داخلی بهتر نشود اگر واردات از خارج کاهش نیابد بلکه بیشتر شود اگر نقدینگی واحدهای تولیدی فراهم نشود اگر اخراج کارگران ادامه یابد اگر روزبه روز به عدد جوانان تحصیل کرده خانه نشین اضافه شود به نسخه نجات بخش اقتصاد مقاومتی عمل نشده

کتمان آمار فصلی نرخ رشد تولید ملی در سال ۹۴ نشان دهنده تعمیق رکود در سال جاری است و بدانیم با انکار رکود، رکود حل و رفع نمی شود.

از دولت می خواهم همانطور که ۲۵ میلیون وام (ارزان قیمت) برای فروش خودرو گذاشتند بیائید وام قرض الحسنه ای نیز برای دختران عقد شده ای بگذارید که به جهت عدم توان در  خرید  جهیزیه سالیان سال است به خانه بخت  نرفته اند.

از دولت انتظار است طرح عملی برای ایجاد عدالت اجتماعی برای برخورداری از منابع  کشور برای همه مردم ارائه دهد.

طرح همسان سازی بازنشستگان کارگری را اجرایی کند.

ظلم صورت گرفته به بازنشستگان  پیش از موعد را جبران کند.

از رئیس مجلس می خواهم طرح حمایت از ۶ میلیون فقیر مطلق را در دستور کار قرار دهد.

از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت جهاد کشاورزی انتظار است راهکاری برای حداقل پرداخت وام ارزان قیمت برای دامدارانی که دام هایشان بر اثر تب برفکی تلف شده اند در نظر بگیرد.

از صندوق مهر امام رضا(ع) (کار آفرینی امید) به جهت اعطاء وام های خود اشتغالی تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *