آخرین اخبار

تذکرات کتبی آقای حاجی به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی مجلس (۲۲و۲۳ فروردین ۹۵)+تکمیلی

(توضیح : خبر مذکور قبلا بصورت مختصر منتشر شده بود و تکمیلی آن باز نشر داده شد.) حماسه سازان ،تذکرات کتبی آقای حاجی به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی  مجلس (۲۲و۲۳ فروردین ۹۵) از سوی هیأت رئیسه قرائت شده که این تذکرات به شرح زیر است: حسین‌علی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه […]

اشتراک گذاری
29 فروردین 1395
کد مطلب : 21694

(توضیح : خبر مذکور قبلا بصورت مختصر منتشر شده بود و تکمیلی آن باز نشر داده شد.)

حماسه سازان ،تذکرات کتبی آقای حاجی به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی  مجلس (۲۲و۲۳ فروردین ۹۵) از سوی هیأت رئیسه قرائت شده که این تذکرات به شرح زیر است:

حسین‌علی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار

به وزیر کشور، لزوم فعال‌سازی صدور کارت ملی 

فعالسازی سیستم صدور کارت ملی در تذکر کتبی آقای حاجی به وزیر کشور مطرح شد.

نماینده مردم شرریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده(۱۹۲) آئین نامه داخلی مجلس، به آقای رحمانی فضلی وزیر کشور در خصوص فعالسازی سیستم صدور کارت ملی تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

جناب آقای وزیر! نواقص و مشکلات موجود در سیستم صدور کارت ملی باعث مراجعات مکرر و متعدد فاقد نتیجه مردم به ادارات ذیربط و گاهاً مشکلاتی در خصوص استفاده از خدمات مترتبه گردیده است لازم است دستور فرمائید نسبت به رفع معایب و نواقص سیستم مذکور و تسریع در صدور کارت ملی متقاضیان اقدام گردد.

1234567892

به وزیر دفاع لزوم اجرای سند راهبردی خدمات‌رسانی به رزمندگان دفاع مقدس 

حاجی ضرورت اجرای سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان دفاع مقدس را از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواستار شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، به آقای دکتر دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص ضرورت اجرای سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان دفاع مقدس تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

واقعیت این است که شرایط اقتصادی و رفاهی بعضی از رزمندگان دفاع مقدس نه در شأن آنان است و نه مطابق با انصاف و عدالت است و نباید کسانی که دیروز برای کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایثارگری کردند امروز برای حداقل های معیشتی دچار مشکل باشند لذا دستور فرمایید اقدامات لازم جهت ارائه  خدمات مناسب به این قشر عزیز صورت پذیرد.

1234567891

به وزیر کشاورزی لزوم رسیدگی به مشکلات دامداران را متذکر شد.

حاجی ، وزیر جهاد کشاورزی ومشکلات دامداران

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس، به آقای محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت رسیدگی به مشکلات دامداران و قیمت پایین شیر خام تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

هزینه قیمت تمام شده شیر خام توسط دامداران تولید این محصول را با مشکلات متعدد مواجه کرده است به نحوی که قیمت فروش شیر خام با هزینه تمام شده برابر و یا بعضاً کمتر از آن می باشد خواهشمند است به منظور جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر دامداران دستور فرمایید مساعدت لازم با این قشر ضعیف و زحمت کش صورت پذیرد.

1234567894

به وزیر نفت در مورد لزوم بازنگری در قیمت افزایش یافته گاز مصرفی.

پرداخت قبوض گاز با توجه به افزایش بی رویه آن در توان مردم نیست

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، به آقای مهندس زنگنه وزیر نفت در خصوص اینکه «پرداخت قبوض گاز با توجه به افزایش بی رویه آن در توان مردم نیست.» تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

جناب آقای وزیر! در یکی دو سال اخیر بهاء گاز مصرفی به صورت غیر منتظره  و خارج از انتظار افزایش چشمگیری داشته است به نحوی که بسیاری از مردم توان پرداخت آن را ندارند دستور فرمایید در این خصوص اقدامات لازم صورت پذیرد.

1234567893

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *